Přejít na obsah

miroja

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 345
  • Registrace

Vše od uživatele miroja

  1. Mne sa to nuluje iba vtedy, ked to vynulujem tlacitkom. Skus na dakych 30min - hodinu odpojit baterku ak je to nejako zblbnute. Ale ak mas origo radio, pohladaj si najskor kod k radiu.
  2. Myslim, ze u 306-tiek to poistkou nebude, ale skus.
  3. miroja

    GPS moja pozicia

    Navigacny soft IGO8 (myslim, ze ale asi az po aplikacii skinu) ma funkcu \"spat k autu\". Zatial som to nepouzil, len som to tam kdesi v menu videl. V mobile mam Locus Pro (Android) a ten by sa dal vyuzit na to vyuzit (umoznuje ulozit prejdenu trasu na offline turistickej mape).
  4. Pises (v inom vlakne), ze mas auto \"ale ročník auta je 10/1999\" Ak teda nemas ledku, tak to by malo byt radio. Bol si pritom, ked ti kluc skusali? Vedel by si popisat ako to robili? Navod na synchronizaciu najdes tu na fore aj viackrat a tiez aj v navode na obsluhu auta (ak ho nemas, tak kukni do serviceboxu). Ak nempomoze synchronizacia, tak asi len pridat cez Planet,ak je teda kluc OK. Aj mna to caka....
  5. Mozno sa mylim, ale tieto informacie sa ukladaju do EEPROM cize nie su zavisle od napajania. Informacia km do vymeny oleja ti neblbne?
  6. miroja

    bliká Airbag, nefunguje DO

    Lepsie je dvakrat sa pytat nez raz hladat?
    • 7
  7. Nepises aky mas typ DO a kedze nemas uvedeny ani rok vyroby auta, tazko jednoznacne rozhodnut (infra? radiove?). Po vymene baterky by mohla vzniknut potreba kluc parovat, ale okolo toho tu bolo hodne popisane. Urcite najdes, ak vyuzijes hladanie. PS: Len odhadujem, ze ak ti vysielac odskusali v kluciarstve,asi budes mat infra, pretoze tam asi nemali osciloskop, citac, GDO, VF mV-metrer alebo podobny pristroj, ktory registruje 433 MHz.
  8. miroja

    kontrolka bočných airbagov

  9. Nechodi ti to tlacitko tazko, ze by sa nejako mechanicky zasekavalo takmer v zatlacenej polohe a potom by to sa to resetovalo samo nejakym otrasom? Este ma napada nejaky studak na plosaku pristojovky, pripadne vadny samotny spinac. PS: oprav si preklep vpopise auta, P360 este tusim nevyvinuli
  10. miroja

    kontrolka bočných airbagov

    Zly kontakt v palubovke, vadna ziarovka...skrtatka nahodna zavada., Vyrobca to tak nevyrobil. PS: Ty mas P360 ? , ja len 306
  11. miroja

    špatný start P306 1,9 66kW

    Skusil by som najskor skontrolovat, ci sa to to nezavzdusnilo, pripadne skontrolovat zeraviace sviecky a privody k nim.
  12. Nemam ziadny osobny zujem robit negativnu reklamu, ale kedze poznam trosku aj pozadie tohto vychyreneho slasa, ja by som ho az tak moc nedoporucoval. To, co vidi clovek, co sa tam zastavi najest je bohuzial len jedna stanka :-( Nuz, ale ktovie v akych kuchyniach a za akych podmienok sa vari inde a ako nam to vsetko chuti... vsak? :-((
    • 41
  13. miroja

    Kúpa 306ky

    Ja som poblatnik nemal, ale od minulej jesene ho mam :-)
    • 29
  14. miroja

    Meranie oleja v prevodovke

    Mozno existuje aj iny spodob,ale prevodvka ma kontrolny otvor, ktorym sa kontroluje mnozstvo oleja. Takze dolievat, pokial nebude tadial olej vytekat.
  15. Tak som nasiel kontakt na ubytovanie kolegu z prace: http://www.liptov.4t.com Netusim, ako ma volno,ale ak by bol zaujem mozem sa ho pripadne spytat.
    • 41
  16. Osobne neviem ci to funguje, skus ich kontaktovat. http://www.autocampingvavrisovo.sk/kontakt Ak nebudu odpovedat daj vediet, preverim odtialto.
    • 41
  17. miroja

    Nestartuje 407sw

    Okrem startera a baterky by to mohol byt aj zoxidovany spoj bud kladneho polu, alebo kostry. Chcelo by to merat napatie priamo na startri pred a aj pri startovani. V nudzi by postacila aj ziarovka. Ale tu sa treba trosku kamaratit s elektrikou a mat trochu aj prakticke skusenosti...
    • 34
  18. Myslis tuto :-) http://www.mikulas.sk/sk/_zlozka.php?zlozka=2121 http://www.liptovcard.sk/sk/ Ani som nevedel, ze tu nieco take mame :-) Myslim, ze keby si zasiel do niektorych z obci Trnovec, Ondrasova, Demanova, Lipt Jan..., (vymenoval som len par a poradie je podla vzdialenosti od Tatralandie), myslim, ze by si nejaky privat nasiel. Ozaj, pre kolko ludi by to bolo? Kolega z prace ma nejaku chatu,ktoru prenajima. Skusim pohladat kontakt. Ak chces, mozem ti pripadne dat aj telefon na mna ak by si cosi potreboval ked tu budes.... Ja byvam v panelaku, takze ja osobne nemam co poskytnut. Keby som mal domec, tak kludne :-))).
    • 41
  19. Otazka je ci chces hotel s plnou(pol)penziou a sluzbami,alebo ubytovanie v sukromi s vlastnym stravovanim. Ubytovania v sukromi je tu dost a myslim, ze aj keby si prisiel bez rezervacie, tak nieco najdes. Su tu dedinky, kde je poukaju ubytovanie pomaly v kazdom druhom dome... PS: Som priamo z LM. EDIT: Aj primo v Tatralandii je nejake ubytovanie, ale neviem ake su tam cany. Myslim, ze lacnejsie bude niekde mimo arealu. [Edited on 21/7/12 09:15 by miroja]
    • 41
  20. miroja

    Pri otacani volantom zdochne motor

    Termosytic je zariadenie, ktore pri studenom motore upravuje parametre vstrekovacieho cerpadla. Jednak auto lahsie nastartujes a vtedy bezi aj na vyssie volnobezne otacky. Ked sa zohreje na pracovnu teplotu, zas sa to vrati spat. Uz sa to tu viackrat riesilo, nechcem duplikovat vlakna. Zadaj do hladania termosytic a myslim, ze najdes vsetko co potrebujes aj s fotografiami.
    • 22
  21. miroja

    Pri otacani volantom zdochne motor

    A termosytic ako ?
    • 22
  22. miroja

    Pri otacani volantom zdochne motor

    Tento motor nema na riadenia otacok nic elektronicke, je to plne mechanicky sytem - mechanicke vstrekovacie cerpadlo, ovladanie \"plynu\" lankom, okamih vstreku riadeny mechanicky, zvysenie otaciek pri studenom motore - mechanicky (termositic) . Skontroluj ci mas nastavene spravne volnobezne otacky pri studenom a teplom motore. EDIT: Preco duplicitne..?? [Edited on 18/7/12 09:54 by miroja]
    • 22
  23. Predpokladal som to ;-) Takze by som to tipoval, ze ked si dal tovarenske nastavenie, okrem stanic sa ti zresetovalo aj info, na ktorom vstupe mas ktory konvertor. Treba ist do menu, (presne ti neporadim, pretoze vyrobcovia to oznacuju rozne) kde sa nastavuje antena, konvertor.y.. a tam hladat miesto, kde sa navstavuje nieco ako vstup DISEqC. Ak mas pre A23,5 (satelit Astra na 23.5 stupnoch vychodne, kde vyselaju SK/CZ programy) vstup A (1), prepni to na vstup B (2) alebo naopak. Reciprocne to urob aj pre A19,2. Potom skus ladit. Ak ti najde nieco z nekodovanych programov (CT24, TA3, OCKO, NOE, TV8, Patriot...) tak to mas OK a malo by ti najst aj zakodovene CZ/SK Az potom je to zalezitost karty...
    • 18
  24. Takze dalsia otazka. Na parabole mas len jeden konnvertor, alebo dva konvertory s DISEqC prepinacom (tu istu funkciu plni aj twin). Cize prijmal si predtym programy z jednej, alebo dvoch druzic (spravidla A19,2 +23,5)? Na obrazku je dvojity konvertor...
    • 18
  25. Prva a zasadna otazka. Volne programy ti idu (CT24, TA3. Ocko...)?
    • 18
×
×
  • Vytvořit...