Predpokladal som to ;-)
Takze by som to tipoval, ze ked si dal tovarenske nastavenie, okrem stanic sa ti zresetovalo aj info, na ktorom vstupe mas ktory konvertor.
Treba ist do menu, (presne ti neporadim, pretoze vyrobcovia to oznacuju rozne) kde sa nastavuje antena, konvertor.y.. a tam hladat miesto, kde sa navstavuje nieco ako vstup DISEqC. Ak mas pre A23,5 (satelit Astra na 23.5 stupnoch vychodne, kde vyselaju SK/CZ programy) vstup A (1), prepni to na vstup B (2) alebo naopak. Reciprocne to urob aj pre A19,2.
Potom skus ladit. Ak ti najde nieco z nekodovanych programov (CT24, TA3, OCKO, NOE, TV8, Patriot...) tak to mas OK a malo by ti najst aj zakodovene CZ/SK Az potom je to zalezitost karty...