Přejít na obsah

miroja

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 345
  • Registrace

Vše od uživatele miroja

  1. Skontroluj konektor simaca teploty chladiacej kvapaliny ( mal by byt niekde v okoli termostatu). Ak mas klimu, tak by mal byt hnedy.
    • 50
  2. Este iny pohlad.. Vyzera to, ze ja to mam skutocne inak, pretoze taku spruzinu ako pises, tam asi ja nemam... PS: Foti sa to dost blbo
    • 25
  3. Neviem ci to uz mas vyriesene, ale skor mi to cvaknut neslo
    • 25
  4. miroja

    Topí hrozně málo :(

    No vidis, palubovku nebolo treba rozoberat
    • 39
  5. miroja

    kontrolny srob prevodovky

    Obrazok je trchu mensi, ale myslim, ze je to polozka c.10. U mna to je vacsia plastova zatka - skrutka, so sesthranom pri zakladni na kluc myslim c.17 (19 ?)...
    • 22
  6. miroja

    kontrolny srob prevodovky

    Ked som menil ja, tak som tiez nalieval cez odvzdusnovaci otvor. Je to pohodlnejsie, len ku koncu lej olej pomaly, aby ti nevytieklo zbytocne moc oleja kontrolnym otvorom.
    • 22
  7. miroja

    Topí hrozně málo :(

    Skus najskor rozobrat len stredovy panel a pozriet, ci su v poriadku ovladacie gombiky a ako idu bovdeny.... S tym nie je az tak vela roboty.
    • 39
  8. miroja

    kupa Peugeot 306 break HDI 2,0

    Mne sa podarilo zistit, ze taky isty motor ako mam ja, ma aj Fiat Scuto a ten palubak mal... tak teoreticky by aj na moj motor mohol ist palubny PC, aj ked neviem ako tam snimaju mnozstvo streknuteho paliva. Mozno len nepriamo od snimaca stlacenia plynoveho pedala (co moj motor tiez ma).. ale... keby bolo viacej casu sa tomu intenzivnejsie venovat ....
    • 18
  9. miroja

    kupa Peugeot 306 break HDI 2,0

    V tomto vlakne , sice primarne urcenom 406-ke, sa popisuje nielen ako rozchodit origo Peugeot palubak, ale aj ako rozchodit uni palubak. Uz je to viac nez rok dozadu, co si Dohny si domontoval do svojej 306-ky univerzalny, do meist, kde boli hodiny. Su tam aj obrazky ako to vyzera, hladaj v cca v polovicke stranky. Islo o tento univerzal:
    • 18
  10. miroja

    kupa Peugeot 306 break HDI 2,0

    Diagnostika iba origo (PP2000), univerzaly sa moc nechytaju, palubny pocitac sa tu tiez riesil a myslim, ze pri tvojom motore by to ist mohlo. Na obe otazky tu najdes dost aj detailnejsich informacii, len treba pohladat.
    • 18
  11. Neviem, ci sa bavime o tom istom teplomeri, ide mi o teplomer chladiacej kvapaliny v palubovke (niektore 306-ky maju aj teplomer vonkajsej teploty pri hodinach v stredovom paneli). Ak teplomer chladiacej kvapaliny neblbne, potom to bude skor cosi v elektronike palubovky. Teplomer je totiz riadeny priamo zo snnimaca teploty chladiacej kvapaliny, pre ostatne meraky posiela signaly \"svabik\" z pristrojovky. Privod napajania aj kostra su spolocne, takze tam asi chyba nebude. Pre info...
    • 7
  12. miroja

    Ma 1,9D 51kw EGR ventil?

    Pre inspiraciu: A na sesterskom fore: http://www.xsara.cz/phpbb3/viewtopic.php?f=55&t=3499&p=115701#p115701 PS: Nepise sa v pravidlach fora, ze na ten isty problem by sa malo pytat iba raz?. (pozri bod c.3. ) [Edited on 24/9/12 15:30 by miroja]
    • 26
  13. miroja

    Ma 1,9D 51kw EGR ventil?

    Ak budes hladat na fore, postup ako ho vyradit tu najdes. Inak, nestaci sa spytat raz? :http://www.peugeot-club.com/topic/79344-peugeot-206-19-d-1999-netahne/
    • 26
  14. miroja

    Servis rádia peugeot 406

    Skus to rozobrat a vysledovat ktory motorcek ma na starosti vysuvanie CDcka. Bud krut jeho oskou, alebo odletuj aspon jeden vodic z motorceka a pusti mu male napatie z externeho zdroja (zacni od 2V). Ak je tam vsak cosi zlomene,alebo roztrhnuty remienok, tak toto nemusi pomoct. Potom uz len rozum do hrsti...
  15. V sobotu by som mal byt pri aute, tak ak to nikto dovtedy nestihne, urobim ti foto.
    • 25
  16. Dost dolezita informacia: ako sa ti vtedy sprava teplomer? Meria spravne, alebo tiez ukazuje blbosti?
    • 7
  17. Ked najdes rano zarosene okno, tak zapni vyhrievanie a uvidis.
    • 16
  18. V prvom rade by som zmeral, ci mas na kontaktoch zadneho okna 12 V a potm bud privodu, alebo ako sa pise vysiie - prerusene \"linky\" na opne. Ale ak to mas podobne ako je na 306-ke, tak by som pozrel vodice v prechodke karoseria-zadne dvere.
    • 16
  19. A nechces sa podelit o informacie ? Mozno by si tym pomohol nielen zakladatelovi vlakna.
    • 9
  20. Zapadne tary z oravskej strany - jedno z Rohacaskych plies s odrazom Volovca a Rohacov [Edited on 18/9/12 08:09 by miroja]
    • 41
  21. Na konci Janskej doliny (cca 10 km od zakazu vjazdu pri Stanisovskej jaskyni) je taketo Okno.
    • 41
  22. To bolo asi pri Tescu. Kus odtial maju geto a mozno inm dosli socialne davky, tak si potrebovali zarobit. Ale fakt ma to prekvapuje, zatial som to na vlastnej kozi nezazil. Mozno mu docvaklo, ze si \"zo zapadu\" PS: A kde ste nakoniec okrem Tatralandie boli? PS: Zopar fotografii z okolia Pohlad z Choca (kopec medzi RK a LM) na Liptovsku Maru,LM a V. tatry [Edited on 18/9/12 08:05 by miroja]
    • 41
  23. Malo by byt modre, take iste ako si vybral z piatych dveri ... Ako som uz pisal, je to za poistkami (aspon pofaceliftove by to mali mat tak), ak ich neodskrutkujes, asi si ho nevsimnes, zrejme si tam nehladal. Kdesi som sem daval asi aj viac fotiek. Takto to vyzera u mna uz po vymene za pamatovy cyklovac.
    • 32
  24. Dokonca si myslim, ze je to take iste rele, ako sa pouziva na origo cyklovac prednych stieracov pre auta, ktore nemaju dazdovy senzor. Takze by sa malo dat najst bud za poistkami pod palubovkou, alebo v piatych dverach. Dalsia moznost je nahradit rele cyklovaca prednych stieracov relatkom AEV 2062 a to povodne pouzit na zadny stierac.
    • 32
  25. miroja

    snímač otáček 1,9 D

    Nepoznam presne ako je to v 206-ke, ale kedze mam taky isty motor, mozno by to mohol byt konektor na snimac pritomnosti vody v nafte. Ak je nim auto vybavene, je sucastou palivoveho filtra. Ja ho nemam, ale konektor v motorovej kabelazi tam je. Skus pozriet moje foto. Ale moze to byt samozrejme aj cosi ine, toto ber skor ako info ...
×
×
  • Vytvořit...