Preco je to v serviceboxe inak ti nevysvetlim, ale ked ti to dali v servise podla VIN, tak to hadam bude pravda, navyse to aj koresponduje s tvojim popisom.
Nevyzera to zlozito.Motory mas oba zapojene pralelne, takze by sa mali tocit len na vysoku rychlost a oba naraz. Bud mas oba vadne (co je asi menasia pravdepodobnost), alebo nedostvaju napatie a preto sa neroztocia.
Simuluj zopnutie kontaktu teplotneho spinaca v chladici a ked cvakne rele, postupne meraj, kde sa ti straca napatie (voltmetrom, ziarovkou). Sile by som nasledovne:
Aku --> poiska F3 pri motore --> vlastne rele, kontakty c. 3 a 5? (to, ze cvakne, este nemusi znamenat, ze kontakty zopnu) --> motory.
Skontroluj aj vsetky konektory, spoje, vodice...
PS: V druhom prispevku pises, ze mas BITRON, no pokial viem, ten sa daval len ak malo auto klimu. Je to BITRON na riadenie sahar? Vedel by si ho lokalizovat a vyfotit? BITRON je totiz vyrobca elektroniky do aut a nevyraba len krabicky na riadenie sahar.