Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. no ja rozobral aj tu elektricku cast a na 10 pokus sa to podarilo poskladat spravne robilo to divy poprehadzovane polohy klucika nepoznacil som si kable tak som sa s tym trapil masaker
    • 15
  2. najhorsie je to vybrat ako celok co musis tak ci tak potom vymenit ele cast je uz jednoduche, pokial sa dobre pametam
    • 15
  3. kluc nie menis len elektricku cast, mechanika ostava cize aj kluc
    • 15
  4. no nic nove ti nepovedali len to co ti tu piseme cely cas ale to ti ani nic konkretne povedat nemoze pokym to nerozoberu a mozno ani potom ti nic nepovedia je to riziko spojka je svina vetko to tam musi byt vyvazene na gramy a presne na stotiny inak problem tipujem ze mechanik vsadza na tu jednohmotu ak ju tam nenajde este len potom bude sranda
  5. vystredene to byt musi inak tam prevodovku nenasunies nezlozis to a pritlacak ma centrovacie kolicky-dierky, takze zle ho namontovat ani nejde ,tam sa moc chyb urobit neda,maximalne otocit lamelu opacne alebo neusadis silentblok prevodovky do povodnej polohy alebo poskodis pravy silentblok motora ak zvesis motor moc nizko ,to su take najhorsie veci co ma napadaju co sa daju zbabrat zotrvacnik ma tiez centrovaciu dierku a na kluke je kolicek takze neda sa namontovat inak nez spravne
  6. strasny pristup,otazka je ci to niekto iny este vezme ked zisti ze je tam problem lebo na problemovych autach sa moc nezaraba
  7. ziadne peniaze mu vopred nedavaj budes platit za nieco co nemas istotu ze bude vo vysledku fungovat ,je to bud jeho vina alebo vina jeho dodavatela nech si to medzi sebou poriesia ak ta odfajci tak mu spravis reklamu a pojdes inam, ty uz na vyber stejne nemas platit budes ci jemu alebo inemu
  8. pockaj ale tebe motor vibruje?aj na volnobehu? tak bud ti dali fakt jednohmotu alebo ten new zotrvacnik neni vyvazeny alebo spatne tlmi alebo bohvieco jasne ze chcu zalohohu lebo dobre vedia ze za dalsiu pracu im inak nezaplati,teraz si sa dostal do pekneho pruseru nie vlastnou vinou
  9. krtek 2

    problém chlazení

    no je to odpor,zraza pretekajuce prudy do sahary aby sa netocila naplno (preto sa to hreje)v tom odpore je este zabudovana tepelna poistka ak by tych 130 stupnov bolo moc poistka sa prepali a odpor uz nebude fungovat cize nepojde ani sahara na tento rychlostny stupen
    • 6
  10. no to neviem moc sa mi to nezda :keby ze ja chcem ta obabrat : tak ti necham stary zotrvacnik (nafakturujem novy)a vymenim len spojku ,menej roboty viac ulupenych penazi pokial je odrbavak a ma rozum urobil by to skor takto
  11. tebe to robi okamzite po vymene ,a ty hladas vsetko mozne okolo a vymenila sa len spojka proste tu spojku co ti dali ma mensiu citlivost nez ta povodna preto ti to cele vibruje ,keby to auto ma o poltony viac tak by to bolo ok ekvivalent tej zatiahnutej rucnej brzdy proste nevyhadzuj prachy vsade okolo ale nech to zreklamuje ,je mi jasne ze sa mu do toho nebude moc chciet ist a presviedca ta a snazi sa v tebe navodit stav aby si sa z tym zmieril je mi to jasne podla toho co tu pises
  12. ten cudla to robi hlavne preto aby nerobil dvakrat jednu robotu za jedny peniaze ,Tiez ked natankujes viackrat blby benzin na jednej benzinke tak stratis u nej doveru a pojdes inam ked uz mas vybudovanu nejaku povest tak tam budes montovat diely o ktorych vies ze s nimi niesu respektive su minimalne problemy toto je snad uplne normalne a nebude tam davat nieco ine(ak si zakaznik nepraje inak) len koli tomu aby jeho dodavatel zarobil naviac 5 eur a cudla zarobi stejne nech tam da hocico na zdvihnutej rucnej sa to javi v poriadku preto lebo na spojku je vyvinuta vecsia zataz takze takze vlastne pracujes s nizsou citlivostou spojky akonahle budes citlivost spojky potrebovat tak to zase bude triast co je prakticky vsade okrem rozbehu do kopca alebo tahanie auta na lane
  13. neviem kde ma tvoja rj kostry nemam schemu na V6 to cvakanie neni v rj motora ale v tom dvojrele v tom kastliku pre rj motora jedno rele spinas ty otocenim klucika to druhe relatko spina rj motora co napaja cerpadlo aj cievky preto cerpadlo nejde lebo rj motora zatial z neznamej priciny ho nezopne a aj keby ho zopnes ty rucne za rj motora stejne ti to nepomoze lebo rj motora nebude ovladat vstrekovace a cievky
    • 6
  14. cievkami co mas na mysli? cievky na sviecky? skus to napichnut na diagnostiku v momente vypadku kontrolka preblikne(podla videa) takze zrejme tam nieco zapise do tej rj motora a mozno nezapisuje nic len klasicky zasvieti pri zdochnutom motore napadaju ma dve veci bud napajanie alebo kostra rj motora alebo snimac otaciek motora ,ten snimac sa da overit cez dia ked to vypadne tak budes sledovat na diag live data otacky motora ak budes tocit motorom a otacky budu 0 tak zrejme snimac otaciek
    • 6
  15. cerpadlo bzuci ked to nechyta?
    • 6
  16. pozri ja ti nic tvrdit nebudem mam kolegu co s autami robi roky a vravi ze sachs este na reklamaciu nemal luk a ine znacky viackrat a ine uz ani nedava verim mu pracujeme spolu roky v inom obore a auto k nemu nevozim takze nema mi dovod klamat ja si myslim ze je to spojkou
  17. jak tu uz niekto pisal ,spojka po vymene musi okamzite spravne fungovat nic si tam nema sadat zabehovat a podobne
  18. nie lepsie to nebude ,nesadne si to je to proste spojkou lamela je tvrda a ma moc velky grip preto s tym trha vlastnost materialu nezmenis ,vie sa to poddat ked ides auom dhsie ze je poriadne zahriate ale akonahle schladne vrati sa to spet
  19. to neni silentblokom to trasenie pri rozbehu robi smejd spojka tvrda lamela (vecsinou Luk) s tym nic nespravis(ked jazdis dlhsie ze sa to nahreje ide spojka lepsie?) treba dat sachs ,toto netvrdim ja ale moj kolega co robi mechanika roky ,takze nech tu sadu vyberu z auta poslu na reklamaciu a ze chces spojku sachs (ale nie polsku) a nenechaj si nanutit ine scenare
  20. krtek 2

    Nefunkční výhřev zadního okna

    tak to by si mal este mat zlte casove rele vyhrevu najdes ho za poistkovou skrinkou casto sa opalia jeho kontakty alebo este opaleny konektor za plastovym deklom kde pokladas lavu nohu ked nemackas spojkovy pedal nedavno sa to tu riesilo ale u teba to nebude tento pripad lebo kontrolka by svietila
  21. krtek 2

    407 2.0 HDI zdochne

    sak vidis na obrazku ze musis od spodu
    • 20
  22. krtek 2

    407 2.0 HDI zdochne

    cize snima tercik za remenicou
    • 20
  23. krtek 2

    407 2.0 HDI zdochne

    mas dva snimace jeden na vacku a druhy na kluku neviem kde presne ho mas ale baffy ti isto povie ale u teba asi na zotrvacniku nebude
    • 20
  24. krtek 2

    407 2.0 HDI zdochne

    nie klukoveho hriadela (zotrvacniku)
    • 20
  25. krtek 2

    407 2.0 HDI zdochne

    skontroluj kontakty baterie a ukostrenia privod od baterky do bsm ci vsetky oka drzia pevne
    • 20
×
×
  • Vytvořit...