vystredene to byt musi inak tam prevodovku nenasunies nezlozis to a pritlacak ma centrovacie kolicky-dierky, takze zle ho namontovat ani nejde ,tam sa moc chyb urobit neda,maximalne otocit lamelu opacne alebo neusadis silentblok prevodovky do povodnej polohy alebo poskodis pravy silentblok motora ak zvesis motor moc nizko ,to su take najhorsie veci co ma napadaju co sa daju zbabrat
zotrvacnik ma tiez centrovaciu dierku a na kluke je kolicek takze neda sa namontovat inak nez spravne