Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. ale tymto myslim ze to nebude aj mne ukazovalo na univerz diag synchronizace ne(stale) a motor fungoval aj funguje bezproblemov ,neviem preco ,,na origo dia co mam , tu polozku mi nezobrazuje (pri tomto aute sa v merani nenachadza u mna ),pritom ked odpojim snimac vacky tak nenastartujem auta mame stejne a co pozeram mas tiez rocnik 99 takze mozno tie prve hdi tu hlasku nevedia ked na origo diag mi ju nezobrazuje ,u novsich aut uz ano co som napajal
  2. sak ho mas novy co ho budes merat ten musis pripojit na napetie toto sa meria osciloskopom ,
  3. nie ,tamten funguje na inacsom principe i ked robia podobne veci (polovodic) halov snimac tento co ides vyberat je indukcny
  4. hej 400 ohmov ale hlavne ci neni zo spodu obity
  5. sak ti svieti do oci v strede fotky je srzi na jednej skrutke ,potom sa vytiahne smerom nahor ,len nestrat podlozku co je podnim lebo uz nenastartujes
  6. takto vyzera ,ty uvidis len jeho hornu polovicu
  7. on je taky malicky trci z neho len konektor(len ten uvidis) zbytok je zasunity dovnutra zober si baterku moze byt zasypany necistotami a splyva ti ale pozeraj jeho kabel ,(chranicku) ma asi 10 cm a ide do kabeloveho zvezku najddi kabelovy zvezok nad spojom motor -prevodovka a chod po jednotlivych kabloch a najdes ho
  8. pod snimacom je hlinikova vymedzovacia podlozka tak ju nestrat ked snimac budes vytahovat lebo si dobacoval
  9. spinac spiatocky je na strede prevodovky ty chod uplne vlavo 2 centimetre od motora je
  10. jezis maria je na spoji motora a prevodovky na vrchu ,filterbox vyber strc tam hlavvu je tam kabelovy zvezok(na boku motora ) s plastovou lavkou a z nej idu kabely aj na ten snimac
  11. uz som pisal snimac uvidis az ked das dole filterbox ,je zhora snima zotrvacnik tak ked vies kde je zotrvacnik spojka tak snimac je na vrchu spojky pozri ty tie otacky motora pri starte kolko toci na dia
  12. Lubo-snimac otaciek uvidis ked vyberies filterbox na spoji motor-prevodovka(zhora) ,mozes akutat pozret ci neni jeho spodok obity a zmerat kolko ma ohmov na jeho dvoch pinoch bez dalsieho vybavenia uz nepomeras nic viac tvoj motor ma dost nalietane ,takze kludne to mozu byt vstrekovace alebo kompresia ,
  13. krtek 2

    Problém se světly

    neni zac ,tak ale snazili sme sa tu dvaja s Jarokarem pomoct , mal tiez dobre tipy
  14. nie to sa nedodava ani ked nove cerpadlo kupis s gumkov neni problem ani s maticov ak na nu nejdes s majzlikom (ja si vyrobil kluc) len potom to treba dotiahnut aspon o 1 az 2 cm viac(nez povodne) lebo ti bude vytekat nafta pri plnej nadrzi k tomu snimacu tlaku ked to nebude chciet natocit tak ho odpoj ci sa nieco zmeni za skusku nic nedas
  15. nezda sa ani mne ale kludne ti ho poslem aby si neplatil vela za nove (a ukazalo sa ze to nim neni),treba pomerat tlak kolko tam ma byt uz som to uz pisal inak to budu len dohady
  16. Snina 20 km od Humenneho smerom k UA hranici
  17. 100 km od teba mesto je pod mojim nickom
  18. SRy nie urob toto iste so snimacom tlaku len najprv odpoj baterku na 5 minut znova zapoj odpoj snimac tlaku a toc ci naskoci zrejme naskoci asi to ma zaloznu mapu v pripade vypadku nejakeho snimaca co zastresuje vstrekovanie keby odpojis DRV tak to uz urcite nepojde nemal by si tlak nafty i ked by to mozno kaslalo
  19. skus odpojit baterku (vymazes pamet) a zase toc s odpojenym DRV
  20. toto je snimac tlaku podla coho chodi nastavuje tlak nafty DRV ventil? zvlastne jedine ze ma DRV naucene polohy podla vahy vzduchu otaciek snimaca tlaku a podobne alebo od vyroby je tam nejaka zalozna mapa
  21. isto si odpojil snimac tlaku? nie nahodou snimac teploty? na snimac tlaku sa nedostanes len tak pokial to trochu nerozoberies je na spode railu
  22. je ok pasuje ti
  23. no chcipne nie malo by
  24. priruba 130 mm vonkajsi priemer
  25. napis vin kod ja ti zistim cez service box ci ti pasuje su len dva typy
×
×
  • Vytvořit...