No hovorim to preto ze ja som mal podobny problem...
Sice nie prazdnu klimu, ale ked sa rozsvietila kontrolka STOP tak klima nefukala studeny vzduch. Po case sa voda ochladila a uz v pohode, po par KM zas to iste a dokola.
Bol to vadny termostat, neotvaral druhy okruh