Přejít na obsah

Y2K

Uživatel
  • Počet příspěvků

    9 130
  • Registrace

Vše od uživatele Y2K

  1. Y2K

    Len sa chcem pochvalit

    A ja preco taku nemam haa? BTW: Samozrejme gratulujem, vitaj medzi nami inziniermi [upravil dne 17.6.2010 Y2K]
    • 43
  2. Y2K

    406 coupe

    Tak mne sa rozsvecuju automaticky, ale ze by sa to dalo ovladat tym cudlikom No tiez to musim skusit
  3. Tak som to dnes ocihol... Samozrejme ten drziak z naraznika chyba, inak je vsetko celkom v poriadku. No vidim to na novy plast plus uchytenie samodomo lebo clovek sa uz nemozem na nikoho spolahnut. Horsie je ze ten plast zasa nikde nemaju a ze objednavka tak 3-4 tyzdne Nemam slov...
  4. Ja som to este zospodu nevidel, ale obavam sa ze tiez ten uchyt zrejme padol
  5. Y2K

    Finále MISS peugeot - club --> HLASOVANIE

    Ja by som bol za napriklad MISS HORNAKOV, MISS DOLNAKOV,....a tak
  6. Y2K

    Finále MISS peugeot - club --> HLASOVANIE

    :potlesk:D
  7. Y2K

    Finále MISS peugeot - club --> HLASOVANIE

    Oooo....tak to dakujem Som myslel ze si hlasoval trocha inak
  8. Y2K

    Finále MISS peugeot - club --> HLASOVANIE

    Jaaj...tak uz to zas ja chapem ako si to myslel Ale tak to nebolo Ale to uz vies tiez
  9. Y2K

    Finále MISS peugeot - club --> HLASOVANIE

    Som to akosi nepochopil
  10. Y2K

    Finále MISS peugeot - club --> HLASOVANIE

    JJ, taktiez sa pripajam ku gratulaciam Som rad ze medzi 3 (4) vitazkami je aj ta za ktoru som hlasoval
  11. Y2K

    Nejde zaradit ziadna rychlost

    sice nie som z toho mudrejsi ale dik za obrazok
    • 14
  12. Y2K

    Nejde naplnit klima P406

    No hovorim to preto ze ja som mal podobny problem... Sice nie prazdnu klimu, ale ked sa rozsvietila kontrolka STOP tak klima nefukala studeny vzduch. Po case sa voda ochladila a uz v pohode, po par KM zas to iste a dokola. Bol to vadny termostat, neotvaral druhy okruh
    • 18
  13. Y2K

    Nejde naplnit klima P406

    Aj tak si myslim ze palubak nehlasi prazdnu klimu a uz vobec nie kontrolkou STOP. Ked je prazdna klima proste nezopne kompresor a nic nefuka (teda chladny vzduch). To ze ti blika STOPka bude mat inu pricinu
    • 18
  14. Y2K

    Finále MISS peugeot - club --> HLASOVANIE

    no ale aj tam je vidno tusim len emailove adresy a nie IP...ci?
  15. Y2K

    Finále MISS peugeot - club --> HLASOVANIE

    podla emailu? To asi ne... Zalezalo by odkial sa na ten email pripaja, teda ak je verejny a aj to by si asi musel mat pristup na server toho mailu.
  16. Y2K

    Finále MISS peugeot - club --> HLASOVANIE

    pripajam sa k tejto skupine
  17. Y2K

    Nejde naplnit klima P406

    Ked je prazdna klima tak sa prehrieva motor? To pocujem prvy krat teda
    • 18
  18. Y2K

    406 v krajnich polohach bzuci servo

    mozno tak mnozstvo oleja ci je dostatocne pozriet
    • 13
  19. Y2K

    startovanie nechce naskocit

    JJ...viem ako to bolo myslene, ja som zas myslel ze si ma potesil tym ze si to 3 krat rozoberal a skladal Teplotne cidlo? No to moje ozaj nevyzera najlepsie... Tesnost sania by mala byt OK a kontakty radsej kontrolovat nebudem lebo to uz nebudu kontakty Tak ci tak, mam taky divny pocit ze aj tak uz nebude co riesit za chvilu
    • 12
  20. Chyba bola ze futbal sa hra 90 minut a nie 93
  21. Y2K

    startovanie nechce naskocit

    @pastorek: Si ma potesil teda
    • 12
  22. Y2K

    startovanie nechce naskocit

    mozem ti len povedat ze mam ten isty problem. ale u mna to je ked sa auto zohreje, proste nenaskoci az kym uplne nevychladne. Tiez uz som z toho zufaly a neviem v com to moze byt
    • 12
  23. Y2K

    Nejde naplnit klima P406

    Hmm...a ma ta STOPka blikajuca nieco spolocne s tou klimou? Co ak su to dve rozdielne veci? Pochybujem ze by STOPka blikala kvoli prazdnej klime
    • 18
  24. Gratulujem Nedavno zistili rakovinu moje starej mame...o mesiac ide na operaciu
  25. Y2K

    Motor 307 HDi

    Nestacilo by to tu raz ?
    • 10
×
×
  • Vytvořit...