Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. To neřeš, prostě jen nemám rád tyhle kašpárny. Já s tím jezdit nebudu takže si tam namontuj co je libo
    • 79
  2. koblih69

    Dveřní spínač osvětlení

    Tak si to asi už špatně pamatuju, měl jsem zato, že u mojí 406 byl spínač už jen v zámku
    • 11
  3. 159 je moje srdcovka, moc hezký auto.
  4. koblih69

    Dveřní spínač osvětlení

    Já jsem se ptal který spínač jsi zkoušel přehodit? Ten který je v zámku?
    • 11
  5. Průměr 16mm kód 3640 37
    • 15
  6. koblih69

    Dveřní spínač osvětlení

    Je zlomený drát v průchodce dveří. ... mimochodem kterej spínač že jsi měnil? [upravil dne 10/3/13 09:57 od koblih69]
    • 11
  7. Kdybs napsal VIN tak ti aspoň může někdo poradit...
    • 15
  8. koblih69

    dotaz - vstriky

    Barte, u 407 je vpředu čidlo v těhlici, resp. je součástí ložiska kola ... tedy není na kloubu a vytlouct ho se mi po hodině šaškování (nahřívání, zchlazení, prostříkání.... ) povedlo až kladivem [upravil dne 10/3/13 09:47 od koblih69]
    • 14
  9. Zlatou? :bojim:bojim
    • 41
  10. Proč dvojlinku? Zem tam je. Stačí jeden kabel minimálního průřezu. Nicméně je mi toho auta docela líto...
    • 79
  11. Historie se opakuje... nebo možná jen chyby v Matrixu.
  12. 20
  13. Nebuď taková hYena
  14. Radku to je náhoda
  15. koblih69

    dotaz - vstriky

    Nevšim sem si, že by tě někdo urážel. Na čidle není co vysvětlovat, snad kromě toho, že vpředu jde ven velmi špatně i u mladšího auta, téměř jistě bys ho zničil. Čistit tam není co, je to Hall a přímo dosedá na ložisko kde je magnetická \"mřížka\". Čili buď je čidlo dobré a rozdhodně na něj nesahej, nebo špatné a pak ho vyměň. Jak to je zjistíš ve středu.
    • 14
  16. koblih69

    dotaz - vstriky

    A který LP, PP, LZ, PZ nebo snímač úhlu volantu ? Bez diag jen vyhazování peněz.
    • 14
  17. koblih69

    dotaz - vstriky

    Bez diagnostiky zbytečná diskuse, možná čidlo...
    • 14
  18. koblih69

    dotaz - vstriky

    Pokud VIN souhlasí pak je to Siemens.
    • 14
  19. To ti radil ten samej co radil poladit čerpadlo?
  20. Co tahle ta by šla taky ještě zachránit http://www.arclub.cz/bourana-145-9jtd-t68177.html
  21. :D:D
  22. No ale tohle auto to nebude, až se dozvíš cenu opravy tak ti bude jasné proč.
  23. No zkrátím to, od toho motoru rychle ruce pryč, vrať to než budeš litovat.
  24. Ten kouř je bílej i za tepla?
×
×
  • Vytvořit...