Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    WD 40 - leštění a ochrana laku

    ZoSo neber to tak tragicky, jenom jsou prostě někteří z nás držkatější :papa
    • 30
  2. koblih69

    knížka jak na to 407

    Určitě. Nicméně uvítal bych tvůj názor na to, jeslti se ti zdá užitečná.
    • 13
  3. koblih69

    WD 40 - leštění a ochrana laku

    Možná máš pravdu, považuju to za natolik omleté téma, že kdyby zadávající hledal už by to vše mnohokrát našel. Včetně toho jeslti se hodí do zámku a čím ho nahradit. Ale Roman Bazi to napsal znovu a přesně tak jenom doplním - nalepený prach postupně vydře zámek, který se opotřebí mnohem rychleji než kdyby zůstal suchý. Takže nouzově ano - pak důkledně vyčistit v benzínu a namazat určeným mazadle ve spreji ( FAB ) a nebo suchým gafitem. Doufám, že příspěek o mazání kastle špekovou kůží uvádět na pravou míri nemusím...
    • 30
  4. koblih69

    knížka jak na to 407

    Honzo, nevím jaké máš záměry, ale mohli bychom ti nějak přispět a já bych to rozešil, naskenoval a zase sešil.
    • 13
  5. No, a to má ještě dvojče... ale bohužel pro tebe v obou případech zadáno Ale k OKčkovi zajet můžeme
  6. koblih69

    WD 40 - leštění a ochrana laku

    no a taky pozor na piercing
    • 30
  7. Mě vrzala 406 v té manžetě kterou to prochází skrz kastli, stejně tak firemní 607. U 406 stačilo jednou za cca 1/2 roku namazat silikonovou vazelínou.
    • 52
  8. koblih69

    WD 40 - leštění a ochrana laku

    jojo na zámky je úplně nejlepší
    • 30
  9. Po fotkách nepátrej slíbil jsem, že zůstane v ananonymitě
  10. Mirek... jo ty myslíš její? A telefon bys nechtěl? No tak sem to teda doplnil
  11. Tak po vyjednáváních přidám taky jednu účastnici - Dominika [upravil dne 29/5/12 22:15 od koblih69]
  12. koblih69

    WD 40 - leštění a ochrana laku

    Já nechápu jednu věc, na trhu je bambilion leštěnek na auto, který jsou i podstatně levnější, takže proč vymýšlet něco takového
    • 30
  13. koblih69

    WD 40 - leštění a ochrana laku

    Ještě by to to šlo leštit kůží ze špeku [upravil dne 29/5/12 21:02 od koblih69]
    • 30
  14. koblih69

    Peugeot 406 2.0 HDi - 2,3,4 prokluzuje

    Je to spojka
    • 7
  15. Pokud myslíš kód kelly 34.44.316 tak to je OK - podle serviceboxu je to OEM : 7136 V4 což je i u téhle položky.
    • 9
  16. koblih69

    WD 40 - leštění a ochrana laku

    Já znám jednoho co černí pneumatiky krémem na boty....
    • 30
  17. koblih69

    WD 40 - leštění a ochrana laku

    No nebudu peprnej a ten lak nebudu vůbec komentovat, ale doporučuju si podrobně přečíst informace o WD40 ... zjistíš, že některé druhy gumy bobtnají :D:D
    • 30
  18. Moc děkuju, majitel mezi tím koupil tu čínskou cívku přes moje nedoporučení... ale to je jen dočasný stav
  19. koblih69

    kupa 407 SW

    Z těhdle fotek? Asi nic ... cena se mi zdá s ohledem na rok vysoká
    • 12
  20. To bohužel nevím, neměl jsem to rozdělané. Pokud je tam dost místa tak to zalej až nahoru a trubičku nech trčet nad povrch. Při pečlivé práci to bude držet líp než origo.
  21. koblih69

    Únik oleja

    No tak vyloženě mastnej není, je to jen kondenzovaná voda, ale záleží jak je to vyřešené. Třeba když to skapává na výfuk a ten je špinavej a pak to zrovna jako voda nevypadá. Dej pod to něco čistého (plastový tácek ??? ) a mrkni na to potom. Ten odtok bývá v místě pod topením, takže pod středem palubní desky. [upravil dne 29/5/12 19:59 od koblih69]
    • 12
  22. koblih69

    Únik oleja

    Je to opravdu olej? Není to odtok klimatizace?
    • 12
  23. Jde to poměrně dobře opravit. Tu díru odmastíš a uvnitř poškrábeš pro lepší přilnutí (piliny nesmí padat dovnitř). Pak vezmeš trubičku příslušné tloušťky a řízneš na ní kousek vnějšího závitu. Pak to zašroubuješ do otvoru po původní díry a zaleješ nejméně do poloviny něčím slušným dvousložkovým - tohle funguje 100% http://www.alteco.cz/epoxidova-lepidla_3-ton-quick-epoxy
  24. Je potřeba se kouknout jesli jsou poškozené jenom ložiska nebo i ty \"misky\" Pokud jenom ložiska tak v Kelly mají sadu 2 ks SKF za 712,- bez slevy levněji pak třeba zde: http://www.autodilycz.cz/zbozi/lozisko-horniho-ulozeni-skf-2ks-sk-vkd35002t/212803/ je to kód VKD35002T Pokud potřebuješ komplet i s uložením tak například FEBI - v kelly FB 10863 - za 690,- kus levněji teba: http://www.autodilycz.cz/zbozi/sada-na-opravy-lozisko-pruzne-vzpery-febi-fb-10863/116951/ pozor tohle je po jednom kuse takže x2
  25. jaký to je VIN?
×
×
  • Vytvořit...