No k té baterii - je to prostě tak, že většinu těch briket holt víc jak den při životě neudržíme. Já měl HTC DesireZ, Teď mám Sensation, kluk má SII, manželka měla Omnii... všechno stejný. Každopádně bych už zůstal u Androida.
Mám takový zvláštní dotaz. HTC Sensation nemá plochý displej (resp. digitizer) takže jsem vyzkoušel 3 různé fólie a nesedí ani jedna. U té poslední jsem jí nahřál fénem a je to tak nějak snesitelný, ale není to poříd 100% ono.
Fólií jsem už nalepil spousty a vždycky se mi podařilo že přilnula dokonale ale u Sensation jsou bezprostředně kolem displeje zvedlé zakulacené okraje...
Nemáte někdo zkušenost s konkrétní fólií, která by dokonale přilnula?
Slepit to v podstatě nejde. Měl by to jít svařit s tím, že prasklina se přetáhne cca 1 cm na každou stranu kovovou síťkou která se do plastu zataví. Spáru , která zůstane ( ale už je dokonale svázaná síťkou ) vyplníš buď přídavkem materiálu a svářečkou na plasty nebo po zdrsnění a dokonalém omaštění tímhle: http://www.drogerieelkup.cz/index.php?nid=3419&oid=1996826&epc=5055
No myslím, že vadný setrvačník má jiné projevy než kolísání otáček. Vibrace, rachotění pro startu a vypnutí motoru... Příčinu kolísání je potřeba hledat jinde. Takovou preventivní výměnu spojky považuju za vyhozené peníze.
Jeslti máš trochu cit pro auto uslyšíš nekvalitní naftu prakticky hned. Příklad - nová benzínka v Týně, super cena, natankováno, klepalo to jak traktor a ejhle za chvíli dostali pokutu za nekvalitní naftu vedle Shell - v zimě zamrzlá nafta ve stojanu ... kousek dál benzínka jednoho přepravce z ČB a naprostá spokojenost. Motor je tižsí než na Shell a s dvěma kelímky VIFu si jen brumlá.
Kdepak vytáhnul jsem jednu tyčku mimochodem je docela veselý jak vypadaly studie vlivu na životní prostředí - realita je přesně opačná - měly se zvýšit srážky a ejhle - snížily se ...