Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Jednalo samo o fólie na tenhle model. Rozměrově vše souhlasilo... další viz SZ
  2. koblih69

    Lidskej nevkus

    To není UFO to je \"cosi\" z Transformers
  3. koblih69

    Novy mobil - poradte

    No k té baterii - je to prostě tak, že většinu těch briket holt víc jak den při životě neudržíme. Já měl HTC DesireZ, Teď mám Sensation, kluk má SII, manželka měla Omnii... všechno stejný. Každopádně bych už zůstal u Androida.
  4. Mám takový zvláštní dotaz. HTC Sensation nemá plochý displej (resp. digitizer) takže jsem vyzkoušel 3 různé fólie a nesedí ani jedna. U té poslední jsem jí nahřál fénem a je to tak nějak snesitelný, ale není to poříd 100% ono. Fólií jsem už nalepil spousty a vždycky se mi podařilo že přilnula dokonale ale u Sensation jsou bezprostředně kolem displeje zvedlé zakulacené okraje... Nemáte někdo zkušenost s konkrétní fólií, která by dokonale přilnula?
  5. koblih69

    zadna naprava

    Né torzka tam teda fakt není s tou geometrií opatrně jak je psáno jinde musí se udělat správně.
  6. koblih69

    Volant 406

    Souhlas, trvalo mi strašně dlouho než jsem si zvyknul nemlátit pěstí do volantu
  7. koblih69

    Lidskej nevkus

    :D:D:D
  8. koblih69

    Bouřka tento víkend

    Radku posíláme jen malou bouřtičku, ale jeslti budete remcat pošleme po vltavě nějaký chalupy
  9. koblih69

    Lidskej nevkus

    Je to votřesný
  10. koblih69

    zadna naprava

    na to aby 607 uskakoval zadek stačí i špatně udělaná geometrie
  11. koblih69

    Bouřka tento víkend

    Když koukám z vokna tak už ti nabíhají další pojistné události
  12. koblih69

    WTF??? - dakto sa nudi?

    myslíš, že tam bude Webserver? [upravil dne 6/8/12 19:11 od koblih69]
  13. koblih69

    WTF??? - dakto sa nudi?

    Prosím, neopakovat. V pondělí máme dopoledne ředitelské porady a co mám pak dělat :myslim [upravil dne 6/8/12 18:47 od koblih69]
  14. koblih69

    406 extrémní otáčky po startu

    Slepit to v podstatě nejde. Měl by to jít svařit s tím, že prasklina se přetáhne cca 1 cm na každou stranu kovovou síťkou která se do plastu zataví. Spáru , která zůstane ( ale už je dokonale svázaná síťkou ) vyplníš buď přídavkem materiálu a svářečkou na plasty nebo po zdrsnění a dokonalém omaštění tímhle: http://www.drogerieelkup.cz/index.php?nid=3419&oid=1996826&epc=5055
  15. No myslím, že vadný setrvačník má jiné projevy než kolísání otáček. Vibrace, rachotění pro startu a vypnutí motoru... Příčinu kolísání je potřeba hledat jinde. Takovou preventivní výměnu spojky považuju za vyhozené peníze.
  16. koblih69

    Bouřka tento víkend

    no tak, ale abychom neodbíhali od tématu:
  17. koblih69

    Bouřka tento víkend

    Pošlu děti na kole na projížďku a svítím dětma
  18. koblih69

    Bouřka tento víkend

    Edisone ty mě zkoušíš co
  19. koblih69

    Kvalita nafty

    Jeslti máš trochu cit pro auto uslyšíš nekvalitní naftu prakticky hned. Příklad - nová benzínka v Týně, super cena, natankováno, klepalo to jak traktor a ejhle za chvíli dostali pokutu za nekvalitní naftu vedle Shell - v zimě zamrzlá nafta ve stojanu ... kousek dál benzínka jednoho přepravce z ČB a naprostá spokojenost. Motor je tižsí než na Shell a s dvěma kelímky VIFu si jen brumlá.
  20. koblih69

    Bouřka tento víkend

    Kdepak vytáhnul jsem jednu tyčku mimochodem je docela veselý jak vypadaly studie vlivu na životní prostředí - realita je přesně opačná - měly se zvýšit srážky a ejhle - snížily se ...
  21. koblih69

    Bouřka tento víkend

    Jojo v Tejně prší, v Budějkách prší u nás sluníčko
  22. koblih69

    Bouřka tento víkend

    Naopak, zalezá s velkým předstihem. PS: u nás je ten radar stejně na houby, Temelín to vždycky rozstřelí [upravil dne 5/8/12 21:52 od koblih69]
  23. koblih69

    Bouřka tento víkend

    Tyhle vymoženosti... metoradary... když se někam ztratí pes, kouknu pod sedačku a vidím, že je venku bouřka, ne?
  24. koblih69

    Bouřka tento víkend

    Mno jo výhled na Šumavu mám jako ve dne Hlavně aby nevypad internet jako fčera
  25. koblih69

    Bouřka tento víkend

    Fuj to je ale hYenismus
×
×
  • Vytvořit...