Nevšim sem si, že by tě někdo urážel. Na čidle není co vysvětlovat, snad kromě toho, že vpředu jde ven velmi špatně i u mladšího auta, téměř jistě bys ho zničil. Čistit tam není co, je to Hall a přímo dosedá na ložisko kde je magnetická \"mřížka\". Čili buď je čidlo dobré a rozdhodně na něj nesahej, nebo špatné a pak ho vyměň. Jak to je zjistíš ve středu.