Ano palubka je ze staršího modelu, protože když jsem auto kopil byla velice požkozená a na rychlo jsem sehnal tuhle. Samozdřejmě, že by se mi tam libila, ale tedka na její chánění a výměnu nemam vůbec čas. Jsem rád, že auto jezdí a že ho můžu denně používat.
Jinak v sobotu jsem nechal auto na sidlišti u přítelkině a nějaké tupé ho**do mi rozeklo přední nárazník sice né moc ale vidět to je.