Přejít na obsah

Grlik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    937
  • Registrace

Vše od uživatele Grlik

  1. Grlik

    406 coupe 2.2HDi_prodáno...P207 nyní

    jo jo jel a bylo to bohužel naposled auto je prodané, ozval se mi kolem 10 hodiny člověk v 8 večer přijel dal peníze a odjel.
    • 79
  2. Grlik

    406 coupe 2.2HDi_prodáno...P207 nyní

    Tak ač to říkám nerad auto mě včera opustilo.
    • 79
  3. Grlik

    blinkry 406

    myslim že všechny
    • 16
  4. Grlik

    blinkry 406

    http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-autostyle/tuningove-blinkry/smid-711/
    • 16
  5. Grlik

    blinkry 406

    kukni na autodoplnky.cz
    • 16
  6. Grlik

    blinkry 406

    kupé je má stejný ja je tam třeba mam
    • 16
  7. Grlik

    skučákova 508

    Vypadá fakt parádně. Tohle auto se v Peugeotu povedlo. Jediná věc co mi na tom vadí je, že zadní podložka pod SPZ překrývá tu chromovou lištu což není způsobeno autem ale našimi \"reklamními\" podložkami a ještě ty výřezy na výfuky jsou dost divné.
  8. Grlik

    Lidskej nevkus

    Mam takový dojem, že ty kola jsou origo k Citroenu AX
  9. Grlik

    Uprava mlhovek 406

    No bíla je sice cool ale myslím co se týče funkčnosti tak to asi nebude to pravé
  10. Grlik

    Lidskej vkus

    ee
  11. Grlik

    Lidskej vkus

    sice není peugeot ale je to blízko
  12. Moc pěkné vozítko, co se týče motoru je to velmi ojedinělé, ale zdá se mi, že máš přehozený rádio s tou kasičkou
  13. Grlik

    Lidskej vkus

    kurnik to kabro
  14. Grlik

    HOD autožárovky - zkušenosti, rada

    bohužel nevim jak ty ale ty olymie jsou homlogovane ale do těch čoček se mi prostě nevlezou.
    • 40
  15. Grlik

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    Z jakého auta jsou ty poklice? Vypadá to úplně skvěle.
  16. Našel jsem na netu žárovky H7 s nějakým stupňovitým provedením. Co to vlastně znamená? Protože jsem se díval a ne každá žárovka to má. Díky za odpověď.
  17. Grlik

    Cabrio z 406 old model

    ten kabriolet je pecka škoda, že se to nevyrabí
    • 26
  18. Bicemsy bych určitě volil, a barvu prošítí bych dal asi do barvy sedaček.
  19. Grlik

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    Za mě bych tam dal kratší koncovky a zahladil ten nárazník, nebo rovné koncovky. Jinak moc pěkná práce.
  20. Grlik

    HOD autožárovky - zkušenosti, rada

    tyhle mam doma a mam je i na prodej
    • 40
  21. No mi osobně se nejvíce libí ta modrá
  22. A co třeba modrá? taková ta šmoulí?
  23. Grlik

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    no vypada to super to budeš jezdit na 15kach?
  24. No myslím že by slušely origo s černým podbarvením.
  25. Grlik

    406 coupe 2.2HDi_prodáno...P207 nyní

    Ano palubka je ze staršího modelu, protože když jsem auto kopil byla velice požkozená a na rychlo jsem sehnal tuhle. Samozdřejmě, že by se mi tam libila, ale tedka na její chánění a výměnu nemam vůbec čas. Jsem rád, že auto jezdí a že ho můžu denně používat. Jinak v sobotu jsem nechal auto na sidlišti u přítelkině a nějaké tupé ho**do mi rozeklo přední nárazník sice né moc ale vidět to je.
    • 79
×
×
  • Vytvořit...