Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. tak prahy už jsou nakonec doma a už máme i nalakováno.. zitra skládáme, tak sem hodim nějaké fota.. [upravil dne 24/8/11 18:46 od Mizlerek007]
  2. ve čtvrtek jedu pro origo plastové prahy... protože já tam měl laminátový a nějak moc mi neseděli a navíc je ten jeden uraženej, takže jsem sehnal za pěknou cenu ve stejné barvě...
  3. a zadní o 6cm prodloužený uprostřed a o 7cm na krajích
  4. tak panove dnes jsem byl v lakovně a od zítra lakujem... ulovil jsem si 2 fotky
  5. Mizlerek007

    sraz Relaxmeeting

    já každopadne od patku a stráňo to bylo i s pardubkama a nakonec jsi to vyřešil
  6. radši ani nevědět ja ho potkal v tech pardubicich u globusu a na dalku jsem si všimnul jen nálepky peugeot... třeba bude na konopáči, tak uvidím jak to vymňouk
  7. no to doufam ... Drzte mi tam flek ... Snad se to povede stejne jako v Pardubicich
  8. tak jsem se byl dnes podívat v lakovně a už mám všechno nachystáno... už se nemůžu dočkat
  9. tak včera jsem se vrátil z dovolené a zítra vezu konečně auto na lakování pak už jen přihlásit a je hotovo tak a auto už je pryč... teď už jen čekat a čekat... [upravil dne 17/8/11 od Mizlerek007]
  10. melo to vubec tapeci ? pokud jo tak jestli jsou z novýho modelu, tak je beru a volant byl jakej ? 3 ramenej z novýho modelu ? kolik by byla cena. dik
  11. nene nikde nic nedrhne... předek můžu snížit ještě o 3cm, ale myslim, že takhle je to akorát...uvidím až budou nárazníky
  12. no výsledek perfektní jede to jak střelený... i na těch 17\"... no já už se taky těším na lak... přední nárazník už je kompletní a zadní se dodělá a pak se bude lakovat...
  13. tak dnes proběhla testovací jízda... cca 1.5km
  14. straňo loketka je nejniž co jde a na řadičku dosáhnu pěkně, ale trochu si jí upravím aby šla ještě níž, ale to až časem... jinak mám za to že tyhle challengery maj 7mičkovej disk a tam cpát 215 nechci... tohle je tak akorát...
  15. pár drobností v interieru
  16. a sníženo
  17. původní
  18. tak jsem dneska přezul kola, nahodil do předu podvozek, předělal el. na zadních světlech a byl jsem se podívat na nárazníkách... už jsou skoro hotové takže už se to rýsuje... tady pár fotek světla
  19. nebudou drhnout... ve předu mám stavák ta-technix a tam misky nejsou... takže si myslím, že to bude akorát... uvidíme
  20. no už pomalu končím čekám jen až budou zakytovaný nárazníky a pak už to jen pujde do laku a hotovo... musím počkat až si lakýrník udělá čas...
  21. pneu 205/40
  22. tak vás nebudu napínat a hážu zatím nějaký foto ne to zatím na 205/50, musim to přezout na 205/40
×
×
  • Vytvořit...