tak to tu aktualizuju... jelikož mě nějaký opravy aut omrzeli, protože na co jsem doma šáhnul, se nějak projevilo, v zoufalství jsem uvažoval o octavii TDi jelikož můj nájezd je za 4měsíce 9tis km, ale nakonec jsem to dal do servisu, tak mi auto sprovoznili a přešli mě takový kraviny jako octavie atd výsledek je, odstranění přidírání od zadních brzd, byl špatnej štít, výměna předních destiček aby nepískali, výměna vody v chladiči, výměna pneu (přezuto na zimu) a takový ta kontrola auta... dneska jdu auto vyzvednou, tak snad budem zase chvilku jezdit ... ještě baterka, olej a na zimu je hotovo... z jara nové letní pneu, podvozek, snad seženu nějaký pěkný 18\" nebo alespon širší 17\" a uvidíme co dál.