combi bylo i 2001 se 140kw... ale pokud V6 tak jedině manuál, nepochopím jak někdo může prahnout po automatu a ještě od toho čekat jízdu svého života ale to nevadí... každopádně nejde tak o nájezd km, jak o to kdo a jak stím jezdil a jak se k tomu choval, co měnil a neměnil... ale automat v tehlech autech je spíš pro zlost, než pro radost... povozil jsem se v coupé v automatu 140kw a rozhodně bych to nechtěl ani za zlatý prase, neumí to řadit atd atd... automat beru u supersportu a aut na které patří, jinak je to k ničemu... ale když na některé pojedeš, tak hlavně si ohlídej to aby auto plynule táhlo od 2000-6500 pokud nepojede, tak jsou to katy, cívky atd co se prostě sere... ale pokud chceš mít klid, tak prostě cívky a svíčky vyměnit po koupy, pak rozvody a jsi na cca 20tis kč, pokud škudlíš na 2.0 tak tohle nedoporučuji, to kup radši škodovku ...