hele xenony na Obautodíly...jinak odkaz jsi se, nedal ale vím jaký asi myslíš, ten dvoulitr na bazoši, sprzněnej jinak dám pár poznatků z coupéčkem za tu dobu co jen jezdím a aby se neřeklo že se nic neděje.... odešla mi zase cívka takže po víměně, zase jezdíme... dlouhodobě ted tankuju 100oktan Nitro na shell a coupéčku chutná uklidnilo se kolísání otáček po studeném startuch, tech cca 20s co se to chvělo je pryč, odstranilo to takové to trhnutí při puštění plynu v nižších nebo vysokejch otáčkách... (pocitově to jede klidněji) ... doma mám připravenej TEC do benzínu, tak ho tam párkrát šplouchnu a v dohledné době benzín nezměním... spotřeba se srovnala na 8-9l a to i při řádění... jinak mi prasknul ten přetlakovej ventil nahoře u termostatu, co žene vodu, takže čekám na to až mi to john pošle abych to vyměnil... potom mi prokapává topení u O kroužku u radiátoru, takže to budu dělat všechno naráz... stáhnul sem sedačku řidiče a čekám na kabel abych opravil dečku, pak to všechno snad složím zase do puvodního stavu jezdím s rozebraným interierem, tak to nejní uplně košér když se člověk koukne do auta