čoveče hoši když to tak vidím, tak od pátku jdu dělat komplet podvozek silentbloky, čepy, stabiky, a lakovat komplet podvozek do černé leklé kdo bude ochota a přijede
hele přesnou cenu ještě nevím jinak jsou bral tohle (stačí to zadat do hledání v autokelly)
2x - QB 1359X .... a 2x brzdovej váleček i s těsněním, ale nějak ho na kelly nemůžu najít
jj taky to bylo v uvahu, ale bylo to takový strohý a hlavně takový nijaky, tak jsem to takhle poplival přelakovat se to dá vždycky ještě udělám intake do černý a odstínění a pak to namontuju
no hele bilsteiny sportovní na 406 nedělaj, KONI jsou za stejnou cenu jako stavák, takže jsem vzal zlatou střední cestu a uvidíme jaký to bude, každopádně k tomu budou nový i silentbloky a veškerý uložení náprav, tak uvidíme jak se to bude chovat
tak dneska dorazily tlumiče nakonec jsem zvolil Sachs Advantage a k tomu zůstanou pružiny 40/40... takže už mám na podvozek kompletně všechno, přibyla i opravná sada písků zadních brzdičů, takže na zadní brzdy bude komplet vše nové taky.... no a už si jen udělat čas nějak se mi to hromadí...