Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. jn, každopádně se to bude dělat komplet, znova se udělá přední náprava, komplet zadní náprava, nově se zase natře podvozek, uděla se repas všech 4 brzdičů, vyměněj se kotouče a desky, i když tam moc dlouho nejsou, ale dám přednost děrovanejm at to líp vypadá a líp brzdí. Až se začnu trochu hejbat, tak vypustím klimu a vodu, vyndám chladiče a hadice a až zůstane holej motor, tak začnu uvažovat i o vyndání motoru až to bude hotový, jestli se povede, tak auto bude pouze na nějakej ten sraz a projíždku za lepšího počasí, jinak bude stát v garáži
  2. hele kelly je má za 6100,- kdybych to bral tady u kluků, tak se dostanu na nějakejch 4900,- za jedno, ale musel bych se tam stavit a zjistit co a jak, jestli mi na to cenu udělaj
    • 40
  3. Mizlerek007

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    jo žiju zatím jen pro tu mojí dehtovou popelnici no co spotřeba 4l/100km je příjemnější než 14l/100km nicméně coupé stojí na kusy a stojímě to ještě víc než provoz
  4. neboooj ... žádná amerika, jen drobnosti... každopádně se vše rozebere, spousta věcí se vymění, počínaje novejma šroubama, dorazama až po různá těsnění, když už to dělám, tak pořádně a nechci aby někde zůstal byť milimetr rzi nebo nějaký neplechy ošklivý každopádně i vana bude chromová alternátor, nějaký ty držáky a takový ty kraviny
  5. zaprvé bych dal nový žárovky, pokud to řešíš ze starejma, tak nemá smysl něco špekulovat, dokud tam nedáš něco pořádnýho at je světlo jaký chce... pokud to nepomůže tím že to rozebereš (předpokládám, že se ti to nepodaří a světlo zlikviduješ) tomu nijak nepomůžeš, čočka je skleněná a pokud je tak prosvícená, tak to prostě nijak nevylepšíš... cena jednoho nového světla je kolem 5tis ... nebo kup HID sadu, mám jí tam a naprostá spokojenost, světla jsem rozdělal po hodně velkym boji a zničením jednoho pokusnýho, nicméně to odrbeš šíleně, takže ty světla budeš muset koupit stejně nový
    • 40
  6. no já ti nevím starý fotky taky v PC najdu
  7. jj jsem línej stím hnout musim nechat obout 2 kola na předek a pujčit něco na zadek abych to odtáhnul někam do pryč
  8. tak jsem začal leštit hadice klimatizace, rozdělal jsem čelo, odstrojil el. motoru a chystám se to odstrojit na holej motor a kastly, bohužel jsem ochořel a dlé svého stavu to vidím na "ebolu" (rýma, kašel a takovej standard) takže si dám dlooouho pauzu a počkám asi na jaro jsem tlustej, takže se potřebuju věnovat zase fitku kynout můžu zase přes léto
  9. Mizlerek007

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    no jsem zvědav co s tím vším vymyslíš, každopádně otázka která by nás všechny zajímala.... že ty jsi prodal coupéčko a žiješ jenom ropákem ?
  10. No uvidíme jak to s barvou dopadne ještě je to daleko každopádně na sezonu 2016 bych chtěl určitě vyjet... příští rok to moc nevidím jinak dneska jsem se pustil do takovýho toho domácího leštění ... zejtra budu pokračovat, další kybl šroubu atd jsou na chromování, tak doufám, že se to začne hejbat..
  11. černý kola určitě nee hele
  12. hele tu mám taky v seznamu bílá - lesk bílá - perlěť červená lesk alá alfa/ferrari žlutá lesk renault RS červená lucifer modrá škoda octavie 2 RS šedá lesk bronzová metla škoda fabia oranžová metla BMW M1 a v poslední řadě zpět stříbrná... pokaždé kombinace s černou perletí
  13. barva světel, kol, motoráku i auta bude jiná jinak světla a zrcátka budou v černé perleti, zbytek nevím
  14. to já taky zejtra začnu rozebírat čelo, chladiče atd a zkusím říznout znovu do světel akorát nemám prostě pořád vybranou barvu jsem hrozně nerozhodnej
  15. tak dneska jsem se pustil zase do toho svýho vraku rozebírám motor, zatím kvůli věcím co jdou na chromování, ale uvidíme kam se dostanu, třeba pujde ven nicméně začnu obrušovat plasty motoru aby se přelakovaly a začnu dělat na karoserii, nakonec to vypadá že auto nechám polepit komplet folii, jedu se podívat na práci firmy R66 a uvidíme jak se mi to bude líbit, každopádně se budu prodlužovat zadní nárazník, předělávat světla a interier... rád bych vyjel na léto 2015, ale když se to nestihne, tak to rok 2016 jistí každopádně kombik jezdí jako blázen, spotřeba se mi drží od 4-5l a to je znát proti coupéčku, takže nikam nechvátám, práce na coupéčku je spoooousta
  16. jj i z RCZ je prodávaj, neboj se že už nemám vybráno kdybych vzal z 308 tak dám vědět...
  17. ty sedáky jsou skvostný chci je
  18. ukaž to třeba někomu v jiný lakovně... každopádně to nestálo pár peněz, takže osobně bych tam jezdil dokud bych nebyl spokojenej...
  19. tak pokud ti to dělali v lakovně, tak bych to dal na reklamaci ... pokud své pomocí, tak je to naprd no...
  20. neřešil tu někdo prosím montáž brzdičů na kotouč 330mm z peugeot 607 na 406 ? potřeboval bych je vyměnit na coupéčku... tak jestli se dá vůbec sehnat 4x108 330mm kotouč, popřípadě jestli jsou stejný ložiska abych přelisoval náboj na 5x108 nebo kolik má 607..
  21. no uvidíš zejtra jestli dorazíte jak budou alespon podle oka líst ven
  22. to já taky dneska jsem napěřil šílený hodnoty na podložky zadek 5cm a předek 4cm :D přitom mají přední ET20 a zadní 32, tak jen pro představu aby jste věděli jak trpím :D
  23. snad padnou jinak sháním hoši letní pneu, dám si to i do inzerce, ale at je to i tu 2ks - 215/40 r18 2ks - 205/40 r18 nejlépe alespoň 4mm ... prostě ve stavu na 2 sezony.
  24. tak kolečka jsou doma jsou to poctivé BBS z BMW a to v rozměru 8x18 a 9x18... bude na nich trochu práce, ale snad na autě budou sedět...
  25. Mizlerek007

    306 5dv hatch 1,4

    čoveče proč zrovna benzín ? jinak vypadá slušně
×
×
  • Vytvořit...