jn, každopádně se to bude dělat komplet, znova se udělá přední náprava, komplet zadní náprava, nově se zase natře podvozek, uděla se repas všech 4 brzdičů, vyměněj se kotouče a desky, i když tam moc dlouho nejsou, ale dám přednost děrovanejm at to líp vypadá a líp brzdí. Až se začnu trochu hejbat, tak vypustím klimu a vodu, vyndám chladiče a hadice a až zůstane holej motor, tak začnu uvažovat i o vyndání motoru až to bude hotový, jestli se povede, tak auto bude pouze na nějakej ten sraz a projíždku za lepšího počasí, jinak bude stát v garáži