no tak dneska jsem byl pro první dávku věcí u Toma (HUGO BOSS) v Kocbeře a výsledek je, elektrika do dveří z nového modelu, středový panel s ofuky, tlačítka na vyhřívání sedaček, jelikož to mám předělané na nový interier, tak nemám kam dát tlačítka na mlhovky, takže jsem sehnal ten panel na ovládání sklonu světel s přípravou pro dva čudlíky, takže tam přijdou tlačítka na mlhovky, potom ještě zlaté štítky EDEN PARK , konečně i černý koberec, jen ho trošku počístím a bude jak novej, takže se na to o víkendu vrhnu