Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. tak palubka už připravená
  2. je toho tam dost
  3. palubka připravená na přehození elektriky
  4. no tak snad hotovo ruce mám jak když jsem je strčil do drtičky odpadu, porejpaný, sedřený, přiskřípaný atd všechno venku
  5. no tak jsem dovezl co jsem potřeboval komplet palubka i s bagem, motorek stěraču s dešťovým senzorem, takže už jen počkam na sklo a dojedu pro kabely a bude i dešták... takže jdu pomalu na to, pak sem hodím nějaký fotky operace jo dneska mám zatím dobrej den
  6. tak já uý jsem skoro světoznámej Míza
  7. no já to vyndal behem hodinky, ale horší to bude zítra až to pujde ven všechno i s topenim... to už bude piplačka
  8. Mizlerek007

    Lidskej vkus

    že by ouragány
  9. a ještě jedna odlehčená
  10. takhle nějak to vypadalo všechno je ted nahazený v autě... zítra ráno jedu konečně pro tu palubku, takže s tím zase hnu
  11. tady ten co tam přijde
  12. tak to je koberec co tam byl
  13. no tak dneska jsem v tom zase chvilku ležel výsledek, konečně funkční ABS, vyměnil jsem snímače a kabeláž a už to brzdí pěkně, žádný bláto jako předtím potom jsem vyházel interier, jenže jsem zjistil že mi teklo topení do auta, takže všechno mokrý, tudíš zítra bych si měl dojet konečně pro novou palubku, takže vyndám palubku a topení a všechno to pěkně posuším kouknu kde co teklo abych mohl dát novej koberec a začnu dělat na elektrice ve dveřích...
  14. Mizlerek007

    Lidskej vkus

    tak tohle už je jinej šálek...ta 406 je škaredá, tenhle styl letel před 12 lety, ale cabrio je pecka, ještě s hardtopem a paráda, jinak na basoši jsou andrew 2x challengery, ale asi už to máš taky všechno prolezli vid
  15. aha, oni jsou víc seseklí k sobě...
  16. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    to teda... slečna se toho asi nebála
  17. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    andreww takhle má i celej interier prodává to celý na díly...strašný... někde tam má fotku jak ji to leze z okynka ven jak ma chlupatej strop a sedačky tak jsem to našel http://auto.bazos.cz/inzerat/14795829/Prahy-Peugeot-306.php [upravil dne 9/3/12 10:00 od Mizlerek007]
  18. já myslel, že 3dv a cabrio to má uplně stejný
  19. samozřejmě oboje jsou anatomicky... novej měl takovej placatější sedám a starej ho měl vystouplejší, ale asi víš... a nebo to potom můžu vyměnit s mejma... ty jsou polokožený ... [upravil dne 9/3/12 07:50 od Mizlerek007]
  20. no mám doma nekožený na novej model se stejným vedením jako ted ty a nebo starej model s vedením jako mám já ... hned bych si pro ně dojel
  21. no to je jasná že nepijem pouze degustujem no pokud se nic neposere, tak bych toho 28. jel, ale uvidíme uvidíme... doufám, že toho 17. pojedu taky svým... ted to začnu rozebírat, tak uvidíme
  22. no koukám že už si začal zařizovat počasí zatím to vypadá slibně podle předpovědí
  23. no znáš mě jsem srdcař... je mi líto auto nechat za pár kaček, takže si ho radši nechám a došperkuju si to ještě víc no už se taky těším až zase zachlastáme...no a co ty, dorazíš toho 17.3. ?
  24. tak zítra snad další várka dílů už slezl ten sajrajt a od zítra hlásej hezky, tak to snad vypukne
  25. chci ty sedačky
×
×
  • Vytvořit...