no tak dneska jsem v tom zase chvilku ležel výsledek, konečně funkční ABS, vyměnil jsem snímače a kabeláž a už to brzdí pěkně, žádný bláto jako předtím potom jsem vyházel interier, jenže jsem zjistil že mi teklo topení do auta, takže všechno mokrý, tudíš zítra bych si měl dojet konečně pro novou palubku, takže vyndám palubku a topení a všechno to pěkně posuším kouknu kde co teklo abych mohl dát novej koberec a začnu dělat na elektrice ve dveřích...