no když jsi mi poslal sms, tak jsem si uplně vzpoměl jak to na poslední chvili odřekl mě... holt některý lidi jsou divný, tak třeba se ještě někdo najde
všecko je to zacvakaný až na krytku pojezdu sedačky, tak by měl být torx 20, poddloubni si to vždycky nějakým menším šroubovákem at si to nepomorduješ a neboj se za to vzít pořádně... něco to snese
jde spíš o to že za 5tis je máme vyhlídlí v naprosto perfektním stavu, ake už si nepamatuju jaky ET jsem měl na Edenu, tak jsem to měl bez podložek, ale myslím, že to bylo ET28, nejsem si právě jistej...
[upravil dne 29/3/12 23:32 od Mizlerek007]
já vím, ale jsou to zatím vyhozený peníze kupovat látku... a navíc chci to mít perfekt... takže si počkám na peníze a čalouníka a čalounit se bude do béžové kůže Eden Park... pač budou i ragbyjáky
musí se stím člověk naučit jezdit... mám taky 205/40 a k tomu sportovní podvozek a když si na to zvykneš a víš co si kde můžeš dovolit, tak nejní problém
tak dneska jsem předěl ovladače zrcátek a všechno fachá tak jak má, dorazila mi čistící sada na K&N filtr a rozbočky na sinče k rádiu... takže jsem zase o kousek blíž zdařilé přestavbě
tak mě to moc nejede cestu si užívám jen na hezký silnici bez děr, ale v městě nebo obci si mě dávaj i 120 škodárny ale tak mám rád svý auto, tak ho na těch dírách nechci trápit
krása, krása... fakt to máš moc pěkné, je vidět, že se o něj staráš a to rád vidím u jakého koliv peugeota...bohužel dneska jsem po PCE potkal asi 3 peugeoty 306 a v totálním stavu... nějaký mladasové to byly pokaždy a když jsem za ně dojel, tak si mysleli jak jsou ty 1.4 našlapaný Držím ti pěsti
dneska mi známi dal svoje stará světla z Opel Calibra kde jsou v každém dvě čočky... velka a mála, takže se bude o víkendu laborovat se světli
[upravil dne 26/3/12 17:31 od Mizlerek007]