Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. no když jsi mi poslal sms, tak jsem si uplně vzpoměl jak to na poslední chvili odřekl mě... holt některý lidi jsou divný, tak třeba se ještě někdo najde
  2. no tak jde hlavně o ten pocit v cabriu taky bych nechtěl letět se staženou střechou až pojedeš tak se u mě stav hele...
  3. Mizlerek007

    Gepasovo 306 :)

    já to poddloubnu prstama z tý širší části (jde to hůř, ale po chvilce tam prsty dostanu) a jde to ven snadno
    • 80
  4. Mizlerek007

    Gepasovo 306 :)

    všecko je to zacvakaný až na krytku pojezdu sedačky, tak by měl být torx 20, poddloubni si to vždycky nějakým menším šroubovákem at si to nepomorduješ a neboj se za to vzít pořádně... něco to snese
    • 80
  5. jde spíš o to že za 5tis je máme vyhlídlí v naprosto perfektním stavu, ake už si nepamatuju jaky ET jsem měl na Edenu, tak jsem to měl bez podložek, ale myslím, že to bylo ET28, nejsem si právě jistej... [upravil dne 29/3/12 23:32 od Mizlerek007]
  6. to je v těhlech se mi sedí o poznatek líp než v nových a to vedení vypadá i víc vkusněji, kakže tyhle nevyměním
  7. nn nebyl.. a navíc já chci boční vedení sedáku co mám ted a ne co má novej model... [upravil dne 29/3/12 21:41 od Mizlerek007]
  8. já vím, ale jsou to zatím vyhozený peníze kupovat látku... a navíc chci to mít perfekt... takže si počkám na peníze a čalouníka a čalounit se bude do béžové kůže Eden Park... pač budou i ragbyjáky
  9. nene nejsou jen bohužel nejsou zatím peníze na interier... nechám to čalounit všechno najednou...
  10. a už jsem dal i mřížky na repro, protože to byl strašně pohled, takhle je to úhlednější
  11. tak ještě přihodím rádio v autě, nejní to upně profi rádio, ale hraje o 100tisíc % líp jak bývalej sencore
  12. musí se stím člověk naučit jezdit... mám taky 205/40 a k tomu sportovní podvozek a když si na to zvykneš a víš co si kde můžeš dovolit, tak nejní problém
  13. dám foto sady o víkendu na to vlítnu
  14. tak dneska jsem předěl ovladače zrcátek a všechno fachá tak jak má, dorazila mi čistící sada na K&N filtr a rozbočky na sinče k rádiu... takže jsem zase o kousek blíž zdařilé přestavbě
  15. Mizlerek007

    306 St. Tropez - prodáno :(

    jj asi je... ale myslím, že by neměl byt problém je nechat zapsat... pokud jsou to 15\" a 195/55 či 50 měly by to zapsat
  16. Mizlerek007

    306 St. Tropez - prodáno :(

    jj už tam jsou z série.. jsou i na štítkách od dveří... na Edenu jsem je měl taky zapsané od serie na dveřích i v TP
  17. Mizlerek007

    306 St. Tropez - prodáno :(

    to já si splnil sen Ouraganama i Challengerama už mi chyby jen cyklony v TP je zapsaný mám... teda 195/50 a 195/55 r15
  18. Mizlerek007

    306GTi-6 by Béďa

    to je mi jasný hele
  19. Mizlerek007

    306 St. Tropez - prodáno :(

    jj to mi povídej na podvozku a na 17\" 205/40 je to děs... moc uvažuju o cyklonech
  20. Mizlerek007

    306 St. Tropez - prodáno :(

    tak mě to moc nejede cestu si užívám jen na hezký silnici bez děr, ale v městě nebo obci si mě dávaj i 120 škodárny ale tak mám rád svý auto, tak ho na těch dírách nechci trápit
  21. Mizlerek007

    306GTi-6 by Béďa

    teda Béďo z tebe bude závodník jo ? no už se velice těším až tě s Lucifírkem někde potkám
  22. Mizlerek007

    306 St. Tropez - prodáno :(

    krása, krása... fakt to máš moc pěkné, je vidět, že se o něj staráš a to rád vidím u jakého koliv peugeota...bohužel dneska jsem po PCE potkal asi 3 peugeoty 306 a v totálním stavu... nějaký mladasové to byly pokaždy a když jsem za ně dojel, tak si mysleli jak jsou ty 1.4 našlapaný Držím ti pěsti
  23. no pánove to mě dost strašíte :D
  24. dneska mi známi dal svoje stará světla z Opel Calibra kde jsou v každém dvě čočky... velka a mála, takže se bude o víkendu laborovat se světli [upravil dne 26/3/12 17:31 od Mizlerek007]
×
×
  • Vytvořit...