tak mi o víkendu mi volal Tomáš, že pro mě má nápravu, takže snad tento víkend vyrážím, potřebuju zase pár věcí jinak zase momentálně nejezdíme... ulítla mi zadní destička a málem jsem to hodil do škarpy, nakonec to byla ta vnitřní jak na ní tlačí váleček takže po chvilce šlapání na pedál vijel a začal brzdit, ale strašnej pocit... takže čekám na nový desky a hlavně na peníze