Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. .. lesk jak blesk... ať žije autoglym
  2. tak jsem dneska taky trochu leštil
  3. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    já za ní jel a hned jsem sí říkal že to musim přiště vyfotit a hodit to sem ještě potkávám jednu ve světle modrý barvě... ale to je hardcore... spíš je chromová než modra
  4. milane dal bych tam fakt 45profil... tohle je balon jako svině... jinak ouragany bomba
  5. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    za ní jsem jel v čáslavi jen jsem ji nevyfotil
  6. na 16\" se běžně dávaj 205/45 nebo 195/45... jak pro vzhled, tak pro funkčnost
  7. jj děkuji děkuji jinak auto na prodej je a nejní , zájemci taky ale vetšinou lidi co nemaj prachy nebo co si myslí, že jim to nechám za 30tis... nechávám si rozhled, takže jsem to na netu nechal kdyby se ozval někdo s opravdovím zájmem a né slibotechny...na autě se jinak pořád máká a makat bude [upravil dne 12/4/12 11:49 od Mizlerek007]
  8. jj je ze dvou částí... až pojedu ted k tomášovi, tak doufám, že už bude mít i střed v té barvě co potřebuju ... jinak nápravu sám snižovat nebudu... bude mi to dělat všechno Tomáš, tak budu koukat a fotit a pak to sem nějak nahodím [upravil dne 12/4/12 07:11 od Mizlerek007]
  9. no tak se u mě hlavně zastav s novým
  10. no tak můžem vyrazit jeden den v týdnu
  11. tak mi o víkendu mi volal Tomáš, že pro mě má nápravu, takže snad tento víkend vyrážím, potřebuju zase pár věcí jinak zase momentálně nejezdíme... ulítla mi zadní destička a málem jsem to hodil do škarpy, nakonec to byla ta vnitřní jak na ní tlačí váleček takže po chvilce šlapání na pedál vijel a začal brzdit, ale strašnej pocit... takže čekám na nový desky a hlavně na peníze
  12. jo jsou fakt pěkný... jedny z nejlepší volby na 306ku... samozřejmě po challengerech
  13. jo to mi povídej... mám to samé... týdně 10 telefonátu a ani jeden nepřijel..pořád dokola...
  14. Mizlerek007

    Lidskej nevkus

    no to je teda pořádnej hnus
  15. jo to ti věřím...když jsem voskoval já tak to byl taky kotel no a to se mi koukej zítra ozvat jestli si prodal už se chci povozit v cabriu
  16. kola nejsou nikde výrazně pomlácená akorát na jednom kole je trochu seklá hrana z nazouvání, ale nic vážnýho...
  17. tak už máme doma zase ouragány
  18. Mizlerek007

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    čoveče..kolik koštovala, pokud to nejní tajný
  19. Mizlerek007

    Lidskej vkus

    letecký palivo
  20. Mizlerek007

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    hezky hezky... kde jsi jí sehnal ?
  21. Mizlerek007

    306 5dv hatch 1,4

    kdyby ty kola byli větší tak je to pecka
  22. Mizlerek007

    Peugeot 106 Gti (S16) black

    tahle 106 je prostě pecka... máš to fakt nádherný... klobouk dolů, originalita je originalita...
    • 95
×
×
  • Vytvořit...