Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    čerpadlo lukas

    Zeptej se Comma, ten ví o těchle čerpadlech všechno a umí je i opravit.
  2. Benžík

    Zlomeny šroub

    Může tam dát šroub M8+ kontramatku a potom to vytočí za ten šroub M8. Ten šroub od kola bude v náboji skoro volně.
    • 34
  3. Benžík

    Zlomeny šroub

    Nemusel. Vždyt píšu, že by se šroub vyšrouboval skrz náboj.
    • 34
  4. Jj, jízda sněhem se mi líbí....pokud nejsou na silnici spadlý stromy jako včera ráno.
  5. Benžík

    Zlomeny šroub

    Při tom vrtání se nejspíš stane to, že se vrták lehce zakousne do šroubu a šroub se vyšroubuje na druhou stranu skrz náboj. A bude vyřešeno.
    • 34
  6. Benžík

    Zlomeny šroub

    Zkus to a uvidíš. Kup na to hodně tvrdej vrták.
    • 34
  7. Benžík

    Zlomeny šroub

    Ještě by šlo navrtat do toho zbytku šroubu tři díry těsně vedle sebe (průměr 2,5mm) a pak do nich natlouct vhodně velkej šroubovák a tim to vyšroubovat.
    • 34
  8. Komu z Vás se sníh líbí a komu ne? Mě se líbí.
  9. Benžík

    Zlomeny šroub

    Dej foto. Nešlo by to chytit sikovkama po sundání kotouče?
    • 34
  10. Benžík

    Zamrzaji dvere,co je na to nej?

    Dneska jsem měl auto v servisu (oprava prosakujícího vstřiku), bylo krásně vyschlý, tak jsem tam koupil ten silkal a nastříkal jsem to těsnění, zítra ráno poznam, jestli ten sprej funguje.
    • 28
  11. Benžík

    Wer will mich?

    Namontujes jinej motor a jezdis dal. Da se sehnat za 3000Kc. Starej rozeberes na nd.
    • 6
  12. Benžík

    zabezpečení garáže/dílny

    Podle toho, kolik do toho chceš dát, podívej se na stránky jablotronu.
    • 9
  13. Ono to asi neni zvenku slyšet, ta klapka je kus pod tim filtrem a myslim že má gumový okraje, tak ani nezvakne. Ten plast sundej a podívej se pod filtr. Plast drží jen za takový jazýčky zepředu na plechu torpéda, tak se to kolem nich musí vycvaknout abys to sundal. Filtr je v držáku snad už jenom položenej.
    • 27
  14. Pod plastovou mřížkou mezi prostorem motoru a přednim oknem. Na pravý straně.
    • 27
  15. Vyndej kabinovej filtr, koukni do tý díry pod filtrem a uvidíš jestli je zavřenej nebo otevřenej. Pak zmačkni to tlačítko na zavírání/otvírání a jdi se podívat znovu.
    • 27
  16. Utahovat by to mělo jít pomocí šroubu a kontramatky, ale asi opravdu ne moc. Navíc to vždy musí být utažený tak, aby seděli ty černý čáry - je to excentrický a díra se závitem musí být natočená přesně.
    • 21
  17. Jak se ten vyndavací šroub utahuje? Čim? A jak je to s vyváženim? Ten vyndavací má víc železa než jiný šroub + vložka závitu, takže jinou váhu. To se musí vyvážit kolo i s namontovanou podložkou?
    • 21
  18. Jde to vůbec vyrobit? Aby si šrouby od podložky 4*108 nepřekážely s šroubama od kola 5*112.
    • 21
  19. Fotka z včerejší cesty z práce, popsáno o pár příspěvků výš. To tmavý na autě uprostřed silnice je blatník z auta v pravym pangejtu.
  20. Aha, sorry, neumim číst.
    • 21
  21. Benžík

    Kde koupit modul mp3?

    Jeste jsem nasel cosi jako xarlink pro aftermarket radia ne OEM, ma to svuj ovladac (vajcko s trema tlacitkama), je to pripojeny pres antenni vstup (takze fm modulator) a dokonce to zobrazuje id3tagy pomoci rds na display radia. Muzu to mit pouzity za litr, bezna cena novyho je cca 5krat vyssi. Akorat ovladani mi nepride moc pohodlny, mozna bude prece jenom vhodnejsi bezny mp3 prehravac.
    • 10
  22. to Cakom: neni tech 22 mm spis maximalni sire? Mam 17 mm, zadnej problem. Ani policie, obesli auto kolem dokola a podlozek si asi nevmli i kdyz jsou videt. Podlozky se daji koupit nebo udelat i pae mm slaby, pak neni potreba a nejde udelat ten stredovej krouzek, s krouzkem nejslabsi cca 10 mm a pokud budes chtit vic nez pise Cakom, jde to taky, ale musi byt v podlozkach stefty nebo zavity a kola se prisroubujou do podlozek (nejdriv jednema sroubama prisroubujes podlozku k naboji a pak druhyma sroubama kolo k podlozce). Davat silny podlozky nani dobry kvuli zivotnosti lozisek. Mam podlozky 17mm, kvuli bezpecnostnim sroubum (mcgard), delsi srouby jsem nesehnal.
    • 21
  23. Odpoledne byla celkem slušná klouzačka, 9 km z práce se kvuli bouračkam prodloužilo na 20km a viděl jsem celkem 10 nabouraných aut na silnici a v pangejtech.
  24. Benžík

    Kde koupit modul mp3?

    Fm transmiter ne, tu kazetu taky ne. Neni problém připojit to k rádiu, vstup se tam vytvoří snadno. Ale jde o to v čem ty mp3 přehrávat. Normlní mp3 přehrávač tam nechci dávat, má moc male display a tlačítka, proto se mi líbí právě ten modul, na kterej jsem tal odkaz. Mohl bych to namontovat třeba přímo do rádia pod dvířka kazety (display a k němu dodělat i tlačítka). Taky si představuju, že by se ten přehrávač zapnul při přepnutí z radia na MC, to by šlo udělat snadno připojením na napájení moturku mechaniky (spínat třeba tranzistorem). Díky za odkazy.
    • 10
  25. Benžík

    Kde koupit modul mp3?

    Presne tohle ptave nechci.
    • 10
×
×
  • Vytvořit...