U 106 je uplne jina zadni naprava nez u 406, u 106 je s torznima tycema, cepy tam nejsou zadny, stabilizator, pokud tam je, tak je napevno v ramenech a nema zadny ulozeni ani tyce, ktery by mohli bouchat. U tech naprav s torzkama to boucha, kdyz je naprava KO, jsou spatny a vymlaceny loziska v naprave, jsou v ty trubce, na ktery to cely drzi. Spatnou zadni napravu poznas podle toho, ze jsou kola do A.
[upravil dne 1/3/11 05:40 Benžík]