Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    Merač hladiny oleja

    Jdu to změřit.
    • 9
  2. Benžík

    Sprchový kout, rychlá rada

    Odborníka ne, stačí redukce průměrů.
    • 59
  3. Benžík

    Typ alternátoru

    Neni vidět. Ani nevim, z který strany hledat.
    • 9
  4. Benžík

    Typ alternátoru

    Díky. Takže to zjistim jedině tak, že altík vyndam? [upravil dne 26/10/11 18:27 od Benžík]
    • 9
  5. Benžík

    Typ alternátoru

    Tohle všechno tam nemůže být ani podle vinu. Je tam jenom jeden.
    • 9
  6. Je možné zjistit typ alternátoru podle vin? Koukam do auta na altík a žádný štítek neni vidět, ani zrcátkem zespoda. Vymontovat ho se mi kvůli tomu nechce. Pokud by to šlo podle vin, to někdo zjistěte, prosím, díky. Vin: VF38EP8CE80643976
    • 9
  7. Benžík

    co do nafty

    Žádný aditiva nedávam, kupuju vervu a v zimě s tim neni žádnej problem.
    • 8
  8. Práh nemáš vyhnilej? Tudyma se do něj musí dostávat voda.
  9. Samo se mi vytunilo auto. Dneska mi upadl výfuk z auta. Zustal viset pod autem, nejak moc se nepoškodil, je trošku ošoupanej. No, ale jsem v Praze a s výfukem v kufru. Nestane se tomu nic, třeba turbu, když s tim dojedu cca 120 km domů? Upadlo to těsně před katalizatorem. Už jsem s tim tak 30km ujel, při zrychlování je to strašnek rachot, při 130km/h pokud nezrychluju to skoro neni slyšet. Pískání turba je slyšet i na volnoběh. V pondělí mi to kamarád opraví. [upravil dne 22/10/11 11:37 od Benžík]
  10. Benžík

    termostat

    Na jaky vzdalenosti jezdis, ze se to nehreje? Jestli je to do 10km, tak muze termostat byt v poradku a je to tim, ze se to proste nestaci ohrat.
    • 29
  11. Benžík

    chladící kapalina ubývá:-(

    Pokud jsou měkký hadice a stejně to teče přes víčko, tak musí být špatný víčko.
  12. Benžík

    306 1.6i 8v

    Jawor už to auto asi bude mít opravený, nebo ho třeba už i prodal, ani nejspíš nechodí na forum, poslední příspěvek má 1.4.08.
    • 24
  13. Nejdřív to rozeber a namaž, třeba to pomůže.
    • 26
  14. Díky Oldo!
  15. Na jakym místě karoserie se měří výška od země?
  16. Kdyz jsem mel 309, mel jsem s prackou horsi problem, 309 byla tridverak a v kufru nadrz LPG. Takze prednima dverma na zadni sedacky. Zni to neuveritelne, ale slo to.
    • 32
  17. Ty vstřiky nevim, turbo zustane jak je, bez toho termosytiče to bude studený chcípat.
    • 57
  18. Benžík

    zimní gumy po 1.listopadu

    Neni omezeno, jen je doporučeno 4 roky. Takže pokutu za to nedostaneš. Jestli se to stáří na jejich vlastnostech projeví nebo ne, je otázka.
  19. Musíš vyměnit i vstřiky, jsou na jiný tlak. A chtělo by to i tu rouru na výstupu chlazení z hlavy k chladiči, kvůli tomu termostatickýmu nesmyslu s lankem na ovladání nafty na čerpadle.
    • 57
  20. Benžík

    reset klimatroniku

    Možná by to stačilo, hlavně zapoj ten ventilátor, bez něj je to na nic.
    • 36
  21. Benžík

    reset klimatroniku

    Bez ventilátoru se ohřeje motor, ale kabina ne. Nastavení klapek vyřešíš nejsnáž tak, že po vychladnutí auta (třeba za tři hodiny) zapneš klíček do polohy kdy je zapnutý topení, tim se klapky nastaví na max teplotu. Ještě můžeš zapnout vniřní cirkulaci. Pak to vypneš a klapky zustanou pořád stejně. Až se spustí webasto a ventilátor, vytopí se i kabina.
    • 36
  22. Benžík

    co dělat před zimou ...

    Do kufru řetězy, lopatu a kolečko písku. Rukavice, boty do sněhu, spacák do -30, lihový vařit, konzervu, chleba, rum a signální světlici.
    • 27
  23. V nejhorším k tomu přidáš zdroj 24V DC a stykače a bude to chodit.
    • 16
  24. Benžík

    reset klimatroniku

    Mam eberspacher, pri malym napeti by se mel vypnout, vyzkouseny to zatim nemam. A jeste se mi baterka nevybila topenim tak, abych nenastartoval.
    • 36
  25. Benžík

    nefunkcni topeni 406

    Kterykoliv, taky to muze byt na desce regulatoru, hledej.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...