Samo se mi vytunilo auto.
Dneska mi upadl výfuk z auta. Zustal viset pod autem, nejak moc se nepoškodil, je trošku ošoupanej. No, ale jsem v Praze a s výfukem v kufru. Nestane se tomu nic, třeba turbu, když s tim dojedu cca 120 km domů? Upadlo to těsně před katalizatorem.
Už jsem s tim tak 30km ujel, při zrychlování je to strašnek rachot, při 130km/h pokud nezrychluju to skoro neni slyšet. Pískání turba je slyšet i na volnoběh.
V pondělí mi to kamarád opraví.
[upravil dne 22/10/11 11:37 od Benžík]