Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. 5% ? To by melo cely kolo 1,2 kg:myslim
  2. Benžík

    Prasklý zvedák

    tak ho nejdříve zkus...,zjistit až na cestě,že je na ho...uby,není dobré Uz jsem to zkousel a je to dobry. Jeste lepsi nez ten puvodni, ma výš od zeme tu klicku, tak se s tim lip točí.
  3. Benžík

    Prasklý zvedák

    Mam jeden podobnej jako byl ve dvěstěpětce u motoru přišroubovanej na podběhu. Ale neni z 205. Na zvedání před barákem mam takovej velkej starej nůžkovej podivně přepákovanej, zespoda má navařenej velkej kus plechu (navařim tam ještě větší) takže docela i stojí. [upravil dne 21/2/10 Benžík]
  4. Benžík

    Prasklý zvedák

    Źávit nemá normální stoupání a je nejspíš trapezovej, takže asi ne.
  5. Benžík

    Ťahá do strany...

    Mam podobný problém, tahá to do strany, nevrátí se volant rovně, když to takle vyzkouším, rázy nejsou cítit, jenom hodně drobný škubání - zkoušeno na suchym asfaltu - mam neoriginal pružiny dost snížený. Je to taky timhle hornim uloženim? [upravil dne 21/2/10 Benžík]
  6. Benžík

    Prasklý zvedák

    No a dá se to opravit, nebo to za to nestojí?
  7. Benžík

    405 I a 405 II rozdíly...

    Na takový díly jako tlumiče a ramena se podívej do auto kelly, najdi si ten díl a podívej se v jakých vozidlech se dá použít.
  8. Tak mi dneska prasknul zvedák (originál 406). Na nikoho auto nespadlo, ani se s nim nic nestalo. Nasadim zvedák pod auto a točim, kolo se začalo zvedat ze země a najednou rup a auto je o kus níž. Rozbil se ten plastovej díl uprostřed zvedáku, zvenku neni poškozený, ale už asi nemá závit. Dá se sehnat novej a opravit to, nebo je lepší zvedák vyhodit? Naštěstí mam doma ještě jeden, má nosnost 800kg, tak mě to moc netrápí. [upravil dne 21/2/10 Benžík]
  9. Benžík

    budík-aktuální spotřeby

    toto ma tiež dost zaujalo,tak poznate to dakto? Oplatí sa to? [upravil dne 21/2/10 deddo306Break] Psal jsem jim a přišlo mi tohle: Otazka kompatibility s vasim vozem: pokud ma OBD2 konektor, je sance, ze to bude fungovat, ale obecne lze rici, ze u evropskych vozu to funguje s diesly od r. 2003 a benzinem od r. 2000. To jsou data kdy se obd2 konektory zacaly vybavovat standardne vsechna vozidla. Je mozne, ze s nekterymi znackami to funguje i na starsich rocnicich vyroby, ale P406 nemame odzkouseny.
  10. Benžík

    vymena ukazovatela km

    Volant ne. Vyndaval jsem to a musel jsem odmontovat plast nad volantem a posunout k sobě (uplně odendet nešel, držel za tu koženku). Volant stačí sklopit.
  11. Super diesel jo, ze shelky asi ne.
  12. Benžík

    vymena ukazovatela km

    Musíš rozebrat celý budíky, neni to moc složitý a ani k tomu nepotřebuješ specialní nářadí. Samotnej modul s displayem je tam jenom zasunutej.
  13. Benžík

    motory 1.9 d

    A ještě jsem je na tom úřadě tak zblbnul, že mi dali osvědčení TP (malej techničák) a nový nálepky z emisí a STK (v TP byla 2 měsíce stará technická). Ještě doplním, že od původního auta jsem měl jenom doklady.
  14. Benžík

    motory 1.9 d

    Jo, původní (německý) tp od nový kastle chtěli vidět. Orazítkovali ho a napsali na něj: Karoserie použita na vozidlo... Do mýho TP zapsali nový číslo kastle. [upravil dne 21/2/10 Benžík]
  15. S tou pistolou to nepřeháněj. Kámoš s ní ohříval dálniční známku, aby jí sloupnul, tak dlouho, až mu prasklo přední sklo
  16. Nemáte někdo v autě tuhle opěrku? http://www.reviloshop.cz/store/goods_JOM-10028_627_loketni-operka--cerna.html zajímalo by mě jak ve 406 vypadá, jak je velká z venku i zevnitř (vejde se do ní CD?). Díky.
  17. Nejdřív bych zkusil lihem, ten rozpouští lepidla ze všelijakých lepenek. Ten aceton i toulen to musí umýt. Až to bude zmrzlý, zkus to oškrabat škrabkou na led.
  18. Benžík

    Peugeot 405 - KingSpade

    Mě na 405 před rokem stála repasovaná poloosa 3100,- i s prací v servisu. Kloub by mohli vyměnit samotnej, ale celá poloosa je lepší, vyšla jenom o 500 dráž (byly špatný i manžety poloosy). Taky mi pod plynem strašně vibrovalo celý auto, nejvíc v 80km/h. Pak to bylo o trochu lepší, ale ne uplně - druhá poloosa taky ko, i když to vypadalo že vůle nemá.
  19. Benžík

    Auto spatne brzdi

    Podívej se sem http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=55276&page=1#pid693392
  20. Benžík

    Auto spatne brzdi

    S tim se smiř. U 406 bude brzdit blbě pořát. Když vyměníš pakny a bubny (bubno-kotouče) za nový, tak to bude chvíli ok, brzo se to zase zhorší a bude to brzdit blbě. Prostě ten malej bubínek na takle těžký auto nestačí. V kopci například stoč kola proti obrubníku, zařad rychlost.. Už se to tu řešilo, zkusim to najít. [upravil dne 21/2/10 Benžík]
  21. Teď tam máš jenom ten malej termostat z 1,9d u naftovýho filtru a ten velkej tam vůbec nemáš? Jak dlouho s tim jezdíš a je to ok? Nepřehřívá se to v létě? A jak rychle se to ted v zimě ohřeje?
  22. Benžík

    co tak nova hracka?

    Na jedný fotce se to rozjíždí po zadních jak motorka. Přitom to má motor vpředu.
  23. Benžík

    Ventilator Kurenia

    Chyba může být v elektronice ventilátoru, v přepínači ovládání, pokud to má pilovej filtr tak může být ucpaný. Možná Ti špatně fungujou klapky vzduchu a místo jedněma výdechama topení to fouká všema, tak se zdá, že to fouká málo.
    • 8
  24. Benžík

    motory 1.9 d

    V roce 2001 jsem dělal přestavbu 309 (výměna kastle stejnej rok i typ XS). Na uřadě nebyl žádnej problém, vin se shodovalo v prvních (nevim to jistě) devíti znacích. Udělaly to hned a chteli 10kč kolek za změnu čísla kastle a 10kč kolek za změnu barvy. Motor byl jinej, u něj jsem jenom přendal štítek. Jednobod místo čtyřbodu, na emisích ani stk to taky nikdy nevadilo, dokonce to super procházelo emisema i s vysypanym katem. [upravil dne 20/2/10 Benžík]
  25. Normálně ne. Pokud je málo napnutej, nebo se do něj něco dostane, tak může stát, že přeskočí. Z ničeho nic jede špatně a má velkou spotřebu. Když přeskočí o zub, motor se nepoškodí, ale jede špatně.
×
×
  • Vytvořit...