Tak mi dneska prasknul zvedák (originál 406). Na nikoho auto nespadlo, ani se s nim nic nestalo. Nasadim zvedák pod auto a točim, kolo se začalo zvedat ze země a najednou rup a auto je o kus níž. Rozbil se ten plastovej díl uprostřed zvedáku, zvenku neni poškozený, ale už asi nemá závit. Dá se sehnat novej a opravit to, nebo je lepší zvedák vyhodit? Naštěstí mam doma ještě jeden, má nosnost 800kg, tak mě to moc netrápí.
[upravil dne 21/2/10 Benžík]