O co jde při té přestavbě na plnohodnotné topení? Jen doplnit oběhové čerpadlo a o zapnutí? Oběhové čerpadlo by jistě šlo použít třeba tohle: http://www.adusservis.cz/d5w-z/vodni-cerpadlo-pro-d5wz-audi--ford--seat--vw a na zapínání se dá použít v podstatě jakýkoliv časovač na 12V, nebo se to dá spínat například dálkově nějakým gsm zařízením, nebo nevyužitým výstupem z centrálu, třeba na odemykání kufru. Mam v autě topení eberspacher D5W, je to vyndaný z vraku nákýho citroena (asi xm nebo bx), je to snad 15 let starý (uplnej veterán ve srovnání s tim co vidim nafotkách tady v klubu), ale je hodně jednoduchý a namontoval jsem si to sám. Montáž mi trvala tak 10 hodin, z toho tak 4 hodiny vymyšlení, vyrobení a namontování držáku na to topení, je tam málo místa a hodně špatný přístup. Případný závady se dají diagnostikovat pomocí žárovky a topí to bez problémů, zapíná se to bud manuálně, nebo časově (hodinama) nebo dálkou od centrálu. Už jsem k tomu pomocí pár relátek připojil i ventilátor - mam digiklimu.
[upravil dne 19/9/10 od Benžík]