K čemu je v tý řemenici ta guma, proč má být ta řemenice dvouhmotnostní/odpružená? Mam řemenici sundanou z motoru 2,1TD z citroena xm a tu gumu tam nemá, je sice složená z vnějní a vnitřní části, ale mezi něma je železo.
Dala by se použít?
Navíc koukam, že je na 5ti drážkovej řemen, v autě mam 6ti drážkovej řemen, takže bych musel dát jiný řemen, což by však nemělo vadit.
Průměr je stejný. 153mm
[upravil dne 26/9/10 od Benžík]
Na fotce jsou obě části řemenice, tu jednu bych tam samozřejmě nedával. Ta menší část řemenice je asi tu hydrauliku citroenu.
Problem mam s tim, že řemen po cca 200km sam od sebe se posune o drážku blíž k motoru, kladky vůli nemají, tlumič kmitů vypadá ok, začalo to dělat z ničeho nic. Že je řemen posunutý se projeví pískánim.
Výhodu to má v tom, že tahle řemenice je nejspíš věčná.
[upravil dne 26/9/10 od Benžík]
[upravil dne 26/9/10 od Benžík]