Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    remenica

    Napinaci kladku jsem vyndal, ulozeni jsem namazal, vypada neposkozena, pruzi normalne. Typuju to na ten kompresor, tou vuli ve spojce a napnutim remenu se remenice kompresoru skrivi a nasmeruju remen mimo osu remenice kliky a tam kvuli tomu preskoci remen. Jen nevim, jestli je to mozny kvuli nepatrny vuli ve spojce remenice kompresoru.
    • 67
  2. Držim palce a at už to máš za sebou a bez problémů.
  3. Benžík

    remenica

    Je možný, že by ten řemen přeskočil o drážku kvůli vadný řemenici klimakompresoru? Vůle je fakt nepatrná a přeskočil i novej řemen. Vyměnil bych kompresor, ale nechci ho zbytečně kupovat a nechávat plnit klimu. Pokud bych tem kompresor vyměnil, asi by to chtělo naplnit chladivem i na zimu, nebo až na jaře? - myslim že jo, už jenom kvůli mlžení předního skla. [upravil dne 29/9/10 od Benžík]
    • 67
  4. Benžík

    zatékání do vozidla 307

    V prazich byvaji odtoky uplne zespoda, taky tam muze zatykat dverma, staci aby byla odlepena ta folie pod tapecem. A dej si to do modely - 307, nebo do servisu, sem se to nepatri. A vitam Te.
  5. Sundej plast co je kolem budíků a hodiny vytlačíš zespoda.
    • 8
  6. Benžík

    Autofolie bez typového listu

    Na 405 (černej break) jsem měl folie na zadních dveřích, i na pátých, zvenku neprůhledný a na bocích kufru byl od předchozího majitele namontovanej černej plast, náký plexisklo, zevnitř na tom byl nalepenej koberec. S policajtama nebyl žádnej problem, nikdy je to nezajmalo.
    • 31
  7. Jo. Někdy to trašně po startu rachotilo (nafta tesco v kanystrech), s vervou to bylo ok. Sorry, koukam, že už zase píšu do 307. [upravil dne 28/9/10 od Benžík]
    • 46
  8. Benzina verva diesel.
    • 46
  9. Benžík

    remenica

    Jj, dik, takle nak bych to vyresil.
    • 67
  10. Benžík

    remenica

    Jak to tedy sundat? Par cm pásoviny, provrtat jí na koncích, povolit o pár závitů šroub od řemenice a páskovinu přišroubovat M6 šroubkama k řemenici, utahnout až se to opře o šroub uprostřed řemenici a tim se to stahne?
    • 67
  11. Benžík

    V max

    A to proč?
    • 28
  12. Benžík

    remenica

    Podle obrázku nejsou závity průchozí skrz řemenici http://www.autokelly.cz/#PATH=3761801;1088;159441;203259;598374;598376;2092156;2092159|CT=5|PCT=4|CUR=0|PGS=20|PT=0|PDID=3688346|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|LNG=0|
    • 67
  13. Benžík

    V max

    Jak casto takle rychle jezdite? Za to uz se sbiraji ridicaky na miste ne? 2.1td lucas epic 80kW s novym vzduchovym filtrem, verva diesel, 215 na tachometru, 204 gps , pritom 15l/100km. Zkusil jsem to jednou, znova to zkouset nebudu, nechci to auto zku..it a malokdy jezdim po dalnici vic nez 140, vetsinou 120 az 130. Takze i kdyby to nejelo ani tech 185 co je v TP, tak mi to nevadi.
    • 28
  14. Benžík

    brzdy?!

    Stojí za to je \"frézovat\" - soustružit? Koukal ses kolik stojí nový?
    • 13
  15. Benžík

    dvojhmotový zotrvačník

    V tomhle eshopu jsem objednal horní uložení + ložisko + manžety a prachovky. Přišlo to zásilkovou službou, zaplatil jsem to, otevřel a něco z toho chybělo (myslim že ty ložiska, nepamatuju si to jistě) zavolal jsem jim, řekli že se omlouvají a za dva dny přišlo to co chybělo, takže OK. Byli nejlevnějši ze všech eshopů.
    • 6
  16. Benžík

    remenica

    Díky za radu, zkusim to. Nevěděl jsem, že ty M6 závity jsou skrz řemenici. Kolik může stát ten kompresor (ne novej), máte někdo takovej? Za kolik ho nabídnete? Je možný ho nechat přetěsnit nebo nějak zrepasovat než ho namontuju do auta a necham naplnit chladivem?
    • 67
  17. Benžík

    remenica

    Jak tu řemenici sundat? Povolit ten šroub šel, ale nejde sundat. To se má sundavat nákym přípravkem přišroubovanym za ty M6 závity v řemenici? Mimo to ta řemenice (i ta guma v ní) z boku vypadá uplně ok. Za to jsem zjistil, že je vůle v řemenici spojky klimakompresoru, je jenom hodně malá, je sotva znát, že tam je. Může to způsobovat posunování drážkovýho řemenu? Má cenu spojku opravovat, když z kompresoru teče zelený barvivo? Jinak do poslední chvíle, když bylo teplo (ještě před týdnem), to chladilo. Za kolik se dá koupit jiný kompresor Delphi-Harrison? Nebo tam můžu dát i Sanden? Liší se v něčem kromě délky řemene? Třeba tlak při kterym funguje system?
    • 67
  18. Těsně před tim kotrmelcem to rozhoupal - nejdřív zatočil lehce doleva (tim to rozhoupal) a pak to strhnul do prava.
    • 9
  19. Benžík

    remenica

    Takže je to další kurvítko peugeotu?
    • 67
  20. Benžík

    docela pěkná stránka

    Ta 3008 se mi líbí.
  21. Benžík

    Problem zo stieracmi

    Rozebrat a vyčitit kontakty v převodce u moturku. Tohle dělá ten doběh. [upravil dne 26/9/10 od Benžík]
  22. Benžík

    Krátké řazení

    Tady o tom píše Fakir: Jmenuje se to quickshifter.
  23. Benžík

    remenica

    K čemu je v tý řemenici ta guma, proč má být ta řemenice dvouhmotnostní/odpružená? Mam řemenici sundanou z motoru 2,1TD z citroena xm a tu gumu tam nemá, je sice složená z vnějní a vnitřní části, ale mezi něma je železo. Dala by se použít? Navíc koukam, že je na 5ti drážkovej řemen, v autě mam 6ti drážkovej řemen, takže bych musel dát jiný řemen, což by však nemělo vadit. Průměr je stejný. 153mm [upravil dne 26/9/10 od Benžík] Na fotce jsou obě části řemenice, tu jednu bych tam samozřejmě nedával. Ta menší část řemenice je asi tu hydrauliku citroenu. Problem mam s tim, že řemen po cca 200km sam od sebe se posune o drážku blíž k motoru, kladky vůli nemají, tlumič kmitů vypadá ok, začalo to dělat z ničeho nic. Že je řemen posunutý se projeví pískánim. Výhodu to má v tom, že tahle řemenice je nejspíš věčná. [upravil dne 26/9/10 od Benžík] [upravil dne 26/9/10 od Benžík]
    • 67
  24. Benžík

    ventilator nefakči:(

    U digiklimy to funguje stejně jako u manuální klimy, ovládání digiklimy mění odpor, který ovládá otáčky ventilátoru. U manuální přímo kolečkem měníš odpor. [upravil dne 26/9/10 od Benžík]
    • 21
  25. Benžík

    ventilator nefakči:(

    Mas 12V na tlustych kabelech co vedou do ventilatoru? Krome pojistek to muze delat i spinacka.
    • 21
×
×
  • Vytvořit...