U 405 mi to taky dělalo kolem předního skla. Celý obvod skla jsem zalepil i s plastama (bausetem) širokou lepenkou, jezdil jsem s tim (s lepenkou to nedělalo) a postupně sloupával lepenku. Když to po sloupnutí kousku lepenky začalo dělat, věděl jsem kde to je, bylo to hned na kloubem levýho stěrače, plast tam neseděl tak jak by měl.