To mam taky dotaz, našel jsem ve sklepe v kanystru něco modrýho a nevim co to je, podle barvy nemrzka do chlazení (na kapalinu do ostřikovačů mi to přjde tmavý),podle čuchu do ostřikovočů, podle chuti nevim, takovej gurmán nejsem. Nevíte, co jsem si to loni (možná předloni) schoval? A co s tim? Do kanálu to lejt nechci, určitě to je náký svinstvo.