Tohle je rozmer 13x5\" muze tam byt i 14x5,5\".
Roztec 4x100mm, dira 54mm, ET 46, o trochu mensi ET nevadi, je to na accenta 2004.
Zitra je roztoci v pneuservisu na vyvazovacce a konstatujou, jestli jsou dobry nebo ne. Jsou od tchanovo temer souseda, jsou z yarise a rika o jich, ze jsou ok a ze s nema jetdil, prodava je, protoze koupil vetsi kola.
[upravil dne 30/10/11 12:35 od Benžík]