Přejít na obsah

F.I.K

Uživatel
  • Počet příspěvků

    798
  • Registrace

Vše od uživatele F.I.K

  1. F.I.K

    FIKovo 306

    Trochu víc elektriky, tady vzniká menší problém.
  2. F.I.K

    FIKovo 306

  3. F.I.K

    FIKovo 306

    Tak už je doma šestikvalt.
  4. F.I.K

    vzduch....

    Když nechá stabilizátory, tak neni potřeba, aby jedna starana dofukovala ne?
    • 12
  5. To ale dáváš bronzový pouzdra ne? protože jenom jeden trn stojí 1000,-Kč. Jen díly na repas mě vyšly na 3700 u kelly po 30ti procentní slevě...
  6. F.I.K

    Vyřazení BSI- schéma el. Xsara VTS

    Nene, já pro něj jel do H.K. V Krumlově je nějaký na prodej? Jsem sběratel.
    • 37
  7. F.I.K

    Vyřazení BSI- schéma el. Xsara VTS

    Jojo, zapoměl sem to sem napsat, ale měli ste pravdu.
    • 37
  8. F.I.K

    Vyřazení BSI- schéma el. Xsara VTS

    Vem to moje vinko, původní majitel si jen trochu poplet krabičky. Motor už je doma a je bez BSI. [upravil dne 1/9/11 20:05 od F.I.K]
    • 37
  9. F.I.K

    FIKovo 306

    No doufám, že to ještě někdy složim . Tak to je slušný 12kg, půjdou pryč i zadní sedačky a šíbr bude asi z laminátu. Sedačky tam pudou, protože mám v originále ty strašný placky. Tyhla byly za pár a sedí se mi v nich parádně.
  10. Chystám se skládat převodovku, základem bude Mi-16 a do ní 3,4,5 z jiné. Vím sice, jakou ještě potřebuju, ale nějak se jí nemůžu dohledat. Na bloku převodovky je pár písmen a čísel, tek bych potřeboval, aby mi někdo podle převodovky našel ty čísla, co mám hledat. Zrovna jsem se na tom zasekl. 1,9 90kW....3,62 (diff.) 1,9 75kW....3,94 1,6 Gti ....4,06 Díky.
  11. F.I.K

    FIKovo 306

    Původně mazda 323f.
  12. F.I.K

    FIKovo 306

    A nové sedačky.
  13. F.I.K

    FIKovo 306

    Tlumení bylo pěkně na ho.no, protože drželo jen tak aby se neřeklo a pod ním si vesele rezla podlaha. Ve finále bude podlaha stříklá černým bodyčkem a koberce nebudou.
  14. F.I.K

    FIKovo 306

    A začalo se trošku odlehčovat. Koberce ještě zvážím, ale rozhodně nejsou z nejlehčích. Auto už dobře půl roku stojí v dílně, tak mě docela překvapilo, že jsou slušně nacuclý vodou.
  15. F.I.K

    FIKovo 306

    Kvůli většímu posilovači brzd musela ven celá palubka.
  16. F.I.K

    nastaveni rozvodů xu10j4

    díky za plány, jinak sem zjistil, že mám asi pootočenou řemenici v tý gumě a proto se mi to potkává, takže příští týden na novo s jinou řemenicí...
    • 7
  17. F.I.K

    nastaveni rozvodů xu10j4

    To by odpovídalo, jen s tím rozdílem, že mám jinak umístěný dírky na vačkový kola a s takhle nastavenými rozvody otočím klikou maximálně o čtvrt otáčky na každou stranu a pak se sekne a dál nemůžu.
    • 7
  18. Poradil by někdo jak nastavit rozvody na tomhle motoru? Na setrváku neni žádná díra pro zakolíkování a na googlu je spousta obrázků, podle kterých se má kolíkovat řemenice na klice. Udělal sem to podle toho a motor se potkává...
    • 7
  19. Neměl by někdy plány na rám do 306? Klidně na mail. Díky moc.
  20. F.I.K

    FIKovo 306

    Třmeny po první vrstvě alkytonu.
  21. F.I.K

    FIKovo 306

    Takhle utaženou tkaničku sem ještě neměl.
  22. F.I.K

    FIKovo 306

    Menší nehoda při broušení třmenů.
  23. F.I.K

    FIKovo 306

    Lišty pryč.
  24. F.I.K

    FIKovo 306

    A vařilo se a vařilo...
  25. F.I.K

    FIKovo 306

    Zadní náprava na VTS která měla být v top stavu, ale jaksi není, takže mě čeká repase.
×
×
  • Vytvořit...