tak jsem maroda odvezl k Lukáš309, který mi sundal hlavu a jak se zdá, tak prý těsnění vypadá nepoškozeně. Obávám se, že asi bude ruplá hlava a tak se chystám schánět jinou.
Lukáš mi dá ještě hlavu na tlakovou zkoušku a pak se uvidí co dál.
Prosím fandit, aby byla hlava v cajku a těsnění bylo ruplý zespoda.