Přejít na obsah

antik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 325
  • Registrace

Vše od uživatele antik

  1. antik

    cvakání před spolujezcem

    nemuze to bejt servomotorek klapky ? me to dela taky a myslel jsem ze to je normalni. treba se jen doladuje nebo co.
  2. antik

    rastliny olej jazdi na to niekto?

    to Kecod. mas asi pricpany filter. osefuj to a bude klid.
  3. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    informaci jsem predal doktorovi meho auti. ja sam vim prd.
  4. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Tak jak je videt, fandili jste dobře. Hlava ruplá neni, jen zkroucená. Super. Doktor na autí zařídí potřebné věci a brzo se zase ( snad) bude normálně jezdit .
  5. jinak, j pouzil tu izolepu na nabytek, takova svetla papirova. dla se kdykoliv lehce sundat, ale na druhou stranu drzela dobre
  6. antik

    rastliny olej jazdi na to niekto?

    když to preventivně sem tam párkrát prošlápne, by to mělo sfouknout kdejakou usazeninu ne? navíc pokud se to ředí, tak se to chová jinak s naftou a aditivem než samotnej olej.
  7. antik

    rastliny olej jazdi na to niekto?

    zkousel jsem P405 1.9D a sojovy olej 1:1 s naftou. byl z toho vetsi vykon protoze olej( sojak ) vice hral. Cerpadlo ale bylo elektricke z benzina v nadrzi, protoze to origo odeslo a krome ucpaneho sita bylo vse v poho. tedko mam 2.1 TD s cerpadlem Bosch . prej idealni pro olej. tezko rici co to udela.
  8. antik

    piate dvere

    nebo nahrat ledlampou a prilepit cinem. zkouseno. V zimne radsi bacha na ledove sklo VS ledlampa
  9. antik

    Parkovací asistent

    foto dobry z nokie. lepsi nez nic.
  10. ja sem to ohybal a musel jsem to znovu pripajet. ale bylo to DO od alarmu v me byvale P405. Proto radsi ta izolepa.
  11. antik

    Parkovací asistent

    no to by jsi musel opravdu dobre maskovat. to je vse o sikovnosti.
  12. antik

    Parkovací asistent

    to máš sice pravdu ale za roh auta nevidim a furt vylejzat kvuli každých 10 cm to mě nebavilo. takže hurá do vrtání narazniku.
  13. ono stačí po obvodu těch baterii vzít proužek izolepy a udělat jim obleček. nejen že držej při sobě, ale právě předchází to tomu zkratu. plíšek se ti při snaze ohnout může taky povýzt urvat.
  14. antik

    Parkovací asistent

    to co chce Stejsn nemůže dobře detekovat rohy , když couváš v malém prostoru mezi auta. proto tam jsou 4 senzory. dva jsou ve stejných místech jako je na tý SPZ a další dva blíže na roh auta. Zatim se mi díky těm senzorum na rohách nepovedlo auto ťuknout a to se cpu tam, kam bych si dřív netroufl. Někteří se i občas diví.
  15. každá baterie má jistou životnost, některé čekají na krámě několik let a některé u vjetnamce několik týdnů. těžko říci, proč vydržely tak málo. občas se ale může stát, že zima a dlouho sepnutý čudlik v kapse udělá svoje.
  16. to t.h.o.m.a.s. : tak vidiš , taky jsi si poradil. tebe sice stál keetec tušim že litr, a mě alarm s DO 7 kil, ale oba dva máme moudré řešení.
  17. mela by tam byt u pantu gumova vlnita hadice ktera je z jedne strany zapchla v plechu a druha strana by mel byt konektor. u starsich modelu se obcas stalo ze to blblo. konektor ma takovou prevlecnou matici. tedy staci odsroubovat a vytahnout konektor , prostriknout .a zase vse zpet. pokud tam je ale jen ta vlnita hadice bez konektoru, tak bude nejakej kabl zlomenej. konektor tam bude nejspis pro to aby se daly jednoduse menit dvere bez rozebirani elektriky. to uz se tady nekde resilo.
    • 7
  18. ja zjistil ze svoje udela taky autosedacka na kozeny sedacce. vrze uplne stejne jako mokra ruka po okne. reseni je snad hadr pod autosedacko aby to klouzalo
  19. no to asi bude mít stejnej problem, rozpadlej zamek. jak ale poštourat něco kam je přístup jak k penězum. Jedine se asi podivat na zamek kterej funguje a podle něja vytušit co se mohlo urvat nebo odpadnoujt a podivat se kde popřípadně zatahnout pokud to je ve dveřícha za klaplý. jednoduše získat inspiraci u fungujícího zámku.
    • 7
  20. antik

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    tak jsem maroda odvezl k Lukáš309, který mi sundal hlavu a jak se zdá, tak prý těsnění vypadá nepoškozeně. Obávám se, že asi bude ruplá hlava a tak se chystám schánět jinou. Lukáš mi dá ještě hlavu na tlakovou zkoušku a pak se uvidí co dál. Prosím fandit, aby byla hlava v cajku a těsnění bylo ruplý zespoda.
  21. já to mam napojene jak píše Ferry. Poradil mi to Punkáč a tak jsem nahřál bužírku dotyčných drátků a stáhnul ji a na to napojil kábliky, který vedou do nově koupené jednotky Alarmu s DO. Nic jsem nestříhal. Vždy to lze uvést do původního stavu. Drátky stačilo ukostřit a auto se zamklo a zatahlo všechny okna nebo odemklo. Největší pakárna byla najít místo, kudy protahnout kábl pro sirénu do prostoru motoru, protože sirénu jsem nechtěl v kabině. Proč jsem tam nedal jen DO, ale pořídil si za stejnou cenu Alarma s DO je snad jasné že.
  22. a jo. na to jsem pozapomel. Ja to infra nikdy neměl.
  23. tak bych to videl na pokus to spárovat pomocí zastrčení toho klíčku do řízení , otočit a mačkat čudlik a td. jak to tu již bylo popsáno. Jistě to pomůže.
  24. antik

    Ako zapojit predne hmlovky

    ale podle toho co ctu tady na foru tak ta priprava neni u kazde P406.
  25. antik

    Ako zapojit predne hmlovky

    tedy konektor zasunuty ke kastli v držáku. Těch mam po autě víc. třeba na panelu u pojistek pod volantem atd... [upravil dne 15/1/13 16:06 od antik]
×
×
  • Vytvořit...