Přejít na obsah

winco

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 349
  • Registrace

Vše od uživatele winco

  1. možemv edieť v ktorých (od koho) fotkách to je ?? aby som si mohol pozrieť čo nemám nabuduce fotiť aj ked to asi nebudem robiť skoro vobec
  2. par don že som fotil vela kačic ale ked vy ste sa mi neradi pchali pred foťak tak som šiel von fotiť kačičky :D ale zas tak moc ich neni zo 180 fotiek ale 10 kačic čo je skoro nič :D:D
  3. tak to soam rad že sa fotky lubia a ja vim kačice super vec na fotenie :D tak ma to neako zalubilo fotiť ich a jedna sa mi tam podarila jak na vystavu s otvoreným zobakom :D inak winrar jak píše Cinicman tak inštalujem na PC hned jak doinštaluje Win inak ake solo SPZ??? ja som nefotil len SPZ...niektore auta ako solo som fotil ale čistou len SPZ nie či ako si to myslel..... a mylsim že je to viac menej jedno...auta si navzajom poznáme všetci a majitelia vyfotených aut sa možno potešia ked budu mať neaku solo fotku jeho auta [upravil dne 12/9/11 19:26 od winco]
  4. http://www.uloz.to/10244911/minizraz-vlckovce-rar zraz bol super a hodne sa páčilo........ inak v odkaze sú fotky v plnej kvalite Chcem sa predom ospravedlniť, že niektoré fotky sa nevydarili úplne podla predstáv....no foťák mám len chvýlku a neviem s nim ešte úplne dokonale zaobchádzať
  5. to mi je ľúto a prajem skoré uzdravenie ... škola/škôlka ma zlý vplyv na nás mladých
  6. tak to je teda u kategoria mega ťažka vaha 44KG :D inak važne super robotka by si sa s tým aj živiť mohol a na subaru už nič nedelaš??? máš tu poslednu dobu len prispevky ako repasuješ brzdy
  7. n tu spodnu bych si taky nehal lubiť :D
  8. winco

    svody a sání

    tak na rýchlo hladane priamo na stranke raceland: http://www.race-land.cz/ladene-svody-racelandrope20616v tieto su pre 16V takže pre teba ideálne v kombinacii 4-1.....ma 3 otvory na lambda takže tam možeš dať aj tu pred aj za katom ale mylsim že ta druhá za katom ti bude vypisovať chybu tak je lepšie pak to zaslepiť duralovim vyčkem alebo z neakého ineho kovu...ten tretí otvor nevím na čo tam je http://www.race-land.cz/ladene-svody-racelandrope206 a tieto su pre 8V motory, mylím no nie som si isty by mali pasovať ja na halvu od 16V ale vážne som si nie istý a su v kombinácii 4-2-1 .....a tu je otvor len na 2 lambdy ak chceš aj druhu lambdu tak možeš ju tam namontovať no zas ti bude halsiť chybu že je kat v háji, alebo zaslepiť alebo pak dať kat až za zvody a tam dať kat a spraviť otvor za ním predľžiť kabel od lambdy a dať ju až za ten kat.... no ked budeš davať kat tak jedine športový..ma väčšíu priepustnosť takže to čo ti pridajú zvody tak kat tolko nezabrzdí, seriovy alebo obyč kat by tam spravil len bordel....no najlepšie je tam dať len holu trubku no to pak na emisich neprojdeš ani nahodu [upravil dne 9/9/11 10:13 od winco]
    • 31
  9. winco

    svody a sání

    tak ja bych ti mohol odporučiť koncovy tlumič od supersprintu, je to kvalitka, pekny zvuk a celkovo tlmič je lahší ako napríklad od ulersport a ma taky aj homologizaci či TUV či neaky papir k tomu je a kat si pozri na nete neaky univerzálny sport kat len aby ti sedel priemer trubky napriklad tu: http://tuning.autodoplnky.cz/airdevil/sport-katalyzator/sportovni-katalyzator-ocelovy-100cpsi-urceno-pro-o-s2147951 no da sa najsť aj lacnejší alebo aj iny, len treba trochu googliť toto som dal prvy odkaz čo mi našlo
    • 31
  10. winco

    svody a sání

    tie zvody čo si naišle su na 2 liter takže tebe su k ničomu a ked máš kat hned za zvodami tak si v haji ked ho chceš nahať a ak ho tam chceš tak hvoroim kup zvody od racelandu....kedže máš 16V bude ti lepšie asi kombinacia zvodov 4-1 ale tay 4-2-1 by mala super učinok ale asi v nižšíchotačkach alebo trošku iny ako 4-1 ale stale lepšie ako seria....a pak katalizator daj športový až do stredneho dilu za zvody a či daš športovy kat alebo ho daš uplne mimo alebo tam daš neaky uni nešportovy katalizátor tak zvodama dostaneš naviše od neakých 8-15 koni narast vykonu podla toho či tam ten kat nehaš alebo nie....plus ked spraviš to sanie ako som ti psal vyžšie tak budeš mať narast vykonu a posilenie kruťau ešte lepší
    • 31
  11. no 31°C je važne zle to bude zas horuco jak nikdy.....no čo vydržíme suepr vychaldene pifko si dam a bude mi fajn a ja asi taky pizzu neaku ....
  12. neaky naročny 31°C stači tak 25 uplne ideal
  13. winco

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    presne tak ja som pri prvom znižovany na jednom ramene znižil len o neaky 1cm (zle zmeral metrom pri natlnai spatky) a pak to normálne len vyrveš jednu torzku ven, znižiš/zvišiš rameno kolko lne chceš jeden to tak podrží a druhy len natla torzku spatky prípade další čo bude trošku otačať torzku aby ti krasne sadla a netlkol to tam nasilu a nezkrivil zubi ale vždy to jde znižiť o kolko len chceš nekdy som taky myslel že to ide o zuby ale uplne že som sa mýlil
  14. ono to je presne idealne znižene dostaneš sas tým kam potrebuješ aj po horších cestach a vyzera to luxusne ta černa 206 presne ukazuje ako bude moja vyzerať tak o 3 roky po celolaku s novými kolami
  15. to je vec nazoru mne sa zas auto nelubi ked je jak offroad a duplom ked z \"limuziny\" ako je 607 spraviš tereňák... no zas ked to položiš niž a daš väčšie kola s podložkami tak to bude ešte lepšie a to pak bude sedieť proste auto sa v zakrutach musi co nejmiň nakláňať aby to držalo a to dostiahneš prave tým zníženim a tvrdšími tlmičami
  16. no praveže v realy mi príde,že zadek je níž jak predek (opticky) a ked som to znižil o 3,5cm presne tak predek vyzera čul že je dvihnuty proti zadku ale inak je to super a na tej fotke si to znižil moc malo o 3,5cm ti to klesne vic kukni na moje pred a po fotky.... inak znižene auto je vždy hezčí ale zase s rozumom znížene...a je to pak halvne športovejšie a bezpečnejšie na jazdenie v zakrutach
  17. winco

    svody a sání

    no ono prave vymeniť len paroži jde ale to je pak jeden cely diel až za olejovu vaňu ide takže kat musiš vyhodiť, prípadne ak kupiť iny a navariť ho na stredovy diel za zvody a lambda sondu tu truhu neako predlžiť a napojiť tam inak to spraviť jak rejty psal, vyhodiť kat a druhu lambdu zalsepiť duralovim vičkem čo sa sania týka tak kup konus simota asi najlepšie (super cena a kvalita), a hlinikove alebo nerezove truby s priemerom klapky a silikonove kolena a natiahni filter za lavu hmlovku do podbehu kukni moje vlakno, neako tak ako to mám ja je to najlepšie riešenie, filter pak nepotrebuje žiadne tienenie lebo jed od tepleho vzduchu daleko..pripadne sa možeš pohrať a natiahnuť tam ešte od narazniku studený vzduch aby tam bol aj trochu nápor
    • 31
  18. winco

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    ved jasne ja som sa len lakol že si to fikol a budeš na tom jazdiť nevim aku dlhu dobu :D som nevedel že bude stavak takto je to uplne v pohode
  19. on dojde určite
  20. winco

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    no ešte že tak
  21. winco

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    ja chvalim uplne všetko ......autičko super ale tys to znižoval urezanim z pružiny???? :bojim:bojim:grr:grr:grr to jedine mi ako vadi.....inak autičko važne super aj nalepky aj kapota v černe proste komplet
  22. winco

    Zvednutí zadku

    ono to vobec neni ťažke jedine tak treba silu a pevne nervy na to aby si oby dve tyče vyrazil .....ja to doma kludne robil a to som to pred tým ani nevidel vobec rozdelavať ale dali sme to s krstným a a jediny problem bol že u 13 ročnej napravy to bolo cele zhrdzavene a nešlo to ale nakoniec to po nahriati povolilo takže neaky navod je asi ten, že povoliť tlmič, vytiahnuť zaisťovacie šroby aj excentrické podložky a pak už len nameraj od pevneho podu v akej vyške máš naboj kola, pak vyraz tyč zdvihni alebo stiahni dole napravu podla toho ako chceš a pak vraz torznu tyč spatky....a pak sa pusti na druhe kolo
  23. winco

    Lidskej nevkus

    ne ne ne ...... ten naraznik je presne robney na 206 neaky lamino naraznik 407... čul nevim kto to robi a ako sa presne vola ten naraznik ale viem že to nie je zo 407, ono to len tak vyzera
  24. winco

    Lidskej nevkus

    no tak to neni buh vi co teda keby tam ma len leva tak nepovim nič to je ešte fajn ale celu masku plus ti e divne otvori hned pod ňou to je už moc
  25. winco

    Lidskej nevkus

    no on v tom narazniku nema len znak on tam má celu masku :DDDDDDD
×
×
  • Vytvořit...