Přejít na obsah

winco

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 349
  • Registrace

Vše od uživatele winco

  1. No jo fajn robota a pekne to vyzera
  2. To aby som spravne cchalap to je folia na cuvacke ci na com?? inak nie je to zle
  3. No ako myslim zze kto ma FB a ma ho cinic v priateloch tak to bude propagovat hned jedna sa o onalpku FES
  4. Ako to ty fsecko mozes vediet?? Zaloval na mna daco??? a ja som na cceste doZA tak nalepka ten tyden pocka
  5. Pane vy ste lenivy ...choh to skusit lebo som nedockavy
  6. winco

    CiNiC's 207 - BlackBird - H&R Monotube

    cinic začne so žltymi mlhami a jak sa to rozrastlo to jaka mania :D ja neverim .......to jak za mojich detskych čias boli tie sega videohry alebo tamagoči či kera kravina to bola :D :D
  7. jaj taaak to je ina vec .D ja že sa to robi noramálne oficialne
  8. tak ať všetko dobre dopadne a aaaa to bude hodne drahe ked je to v origo servise
  9. Zo zaciatku davalli dojazdovku...ja som ju tam mal taky...cul je v pivnici
  10. winco

    ABS problem

    funkčne ABS na technicku by nemuselo mať vyznam ja ho nemám funkče a kontrolka svietila a cez TK som prešiel ale už kontorlka nesviti no problem je tu stale (vyrval som žiarovku, liezla mi na nervy:D )
    • 9
  11. winco

    Skrtiaca klapka vs vykon

    dokonca aj zle fungujuce čidla, alebo zla elektroinštalacia v motorovom priestore (stare kable so zvišenym odporom), a čoja vim čo všetko čo može skresliť signaly do RJ alebo z RJ........
    • 9
  12. winco

    Skrtiaca klapka vs vykon

    zle sanie, zly vyfuk, vymlateny katalizator, nasavanie tepleho vzduchu, zly benzin, špinave filtre, nasvinene sviečky, netesnosti piestnych kružkov, zasvinene vstrekovače, .......... vetko ma vpliv na vykon motora
    • 9
  13. No ja myslel jednou za cas natankovat aspon 10 litrov a vyjazdit to .... alebo trochu casteji v pohode natankovat 98 a pojde to taky o poznanie lepe Jinak s tym regulatorotom neako eztra vykon neporastie ale akceleracia by mala byt lepsia a dost no a pri kokonstantnej rychlosti a otackach bude i spotreba rovnaka mozna mmensia lebp ten tlak je premenlivy takze pri serii tti konstne tlaci 3bary takze pri akceleracii mas chudobnu zmes aa.pri konstantej rychlosti mierne bohatu ape ked sa tlak znizi tak pojde trosku menej paliva a bude dobre spalovanie dostacujuci vykon pri konstantych otackach ale pri akceleracii sa regulator ppriskrti a pojde tam vic paliva takze sa obohati zmes a pojde to rychlejsie a lahsie do otacok
  14. No tak pis SZ a podavaj tam aj kay.model alebo co sia to kupil a co ti to dela ten panko
  15. To si jaky regulstor objednal?? Dej mi link klidne i SZ ak je to tajomstvo ...lebl vim ze regulator ssa reguluje odtlakom v sani za klapkou a jetam pak jeden srob ktorym ssi nastavis maximalne uzatvorenie toho ventilu a tm padom vlastne maximalny tlak v palivovom obehu no som.zvedavy co to mas tty ked mas oovladanie v interiery No jestli mas jenom.jednu benzinku tak je to jasne...ethanol nehat ethanolom a jazdit na benzin a z casu na zas skusit natankovat trosku ethanolu na.precistenie ale v pomere asi 80:20 alebo 70:30 natural95: E85 ....... alebo viac oktanovy benzin aby ti precistilo vstreky a auto sa lepsie rozbehlo
  16. No mam proste talent taky jsem takovi zze kdyz je neaka nova vychytavka tak ji musim mit ale nejsu na to prachy A ty uuz mas ten rregulator objednany?? Pak rekni jak kto s tym jede aleale nedavaj tam 3 bary ako horny limit lebo to pak bude jak seriovka
  17. Ono to skus upravene hodit na E85 a pojde to o hodne lepe...ono to ma rovnaky efelt ako keby natankujes 100 oktanovy benzin pretoze ten etanol ma 105-110 oktanov takze zvuk je trochu tichsi ale hodne lip to jede
  18. Zdravim, chcem sa spýtať, či nemáte neaké nápady, že čo by mohlo byť take divne škrypanie alebo vrzganie od prednej napravy (aspoň mám taky dojem) ked prejdem po nerovnosti, ale nei len obyčajny hrbol ale niečo take kde sa auto zhupne tak to tak divno zavrzga, absolutne nevim čo by to mohlo byť. poobzeral som čo by to mohlo byť ale stabilizator, ramena tlmiče, pružiny vyzeraju v pohode takže nevim čo to može byť a ked skusim sa zavažiť na auto a rozhupať ho tak to nerobi, alebo to nepočujem. Takže neviem vobec, mohlo by to byť horne uloženie tlmiča alebo čo take??? Hodne moc pekne Ďakujem za každú radu alebo dotaz k veci.....
  19. winco

    Mirco - Biela 206tka

    No ved prave preto som a pytal sice je to tazke hovado bez cukonu tento motor ale spotreba 5,6 je celkom dost slusna
    • 11
  20. v me 206 mam 7000 ale do noveho motora som kupil 9000 ...takže je to jedno aky kupiť kup rovnaky olej aky si mal v tvojej modrej byvalej \"rakete\" ved to je ten samy motor
    • 27
  21. ono sa tankuje benzin v pohode ked dojde etanol ...jednotak to pobere a vie si to prisposobiť...
  22. winco

    Mirco - Biela 206tka

    no maš to hezky ....inak hezka muzika a kolik ti ten traktor žere??
    • 11
  23. winco

    ygnor206

    nie nie nebude nič treba nastavovať, ono to pojde určite v pohode pojde tam viacej vzduchu ale zas nie až príliš aby si jel na chudobnu zmes čidla aj všetko su rovnake takže jednotka zisti že ti tam ide viacej vzduchu tak pusti viacej paliva. pripadne by som skusil ešte vymeniť seriovy regulator tlaku paliva za štelovatelny športový takže pri sošliapnuti plynu bude okamžita akceleracia pretože pojde okamžite dostatok paliva do valcov ygnor ma asi to svoje sanie stale na predaj
    • 90
  24. ked si daš namontovať jednoku na ethanol tak spotreba bude o niečo lepšie a vykon pojde hore a cena etanolu je predsa len lepšia keby častejšie jazdim a je viac benziniek v okoli na E85 tak už mam auto predelane
  25. Ja myslim ze total quartz 9000 5w40 ako dava vyrobca bude asi najlepsia volba alebo ppak ete quartz 7000 10w40 .... Pripadne pouzi pred vymenou engine flush aby sa vycistil motor ked nalejes cisty novy [upravil dne 21/5/12 08:32 od winco]
    • 27
×
×
  • Vytvořit...