Zdravím ťa comm!Čerpadlo,ktoré som pretesnil,kvapká zo spodu,pri tom velkom tesnení.Nemáš nápad čo by som mal sním robiť aby to prestalo?V prvom rade ho musím dať znova dolu.Druhá vec,keď sa zohreje motor,zasekne sa plyn na čerpadle na 3000 ot.Raz stúpim na plyn,an vrátia sa naspeť.Za rýchlu pomoc,ti vopred ďakujem!Tečie niekde tu.
[upravil dne 7/3/12 16:18 od zolco]