Přejít na obsah

zolco

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 001
  • Registrace

Vše od uživatele zolco

  1. Tieto silentbloky sú vo vnútornej časti ramena?
  2. Ako zistím či sú zlé tie silentbloky?
    • 44
  3. zolco

    Blika AIRBAG

    Neviem,asi máš pravdu!
    • 13
  4. Ako viem zistiť či sú dobré tieto silentbloky?
  5. zolco

    Blika AIRBAG

    Airbagovú jednotku som menil,tá druhá robý to isté takže tá nemôže byť zlá.Na aký spínač si myslel?
    • 13
  6. zolco

    Blika AIRBAG

    Nemám spínač,ale aj mne to robý,raz bliká a raz nie!Z príslušným odporom by som vedel najsť chybu,a nemusel ba som platiť 20 eur za jeden nápich na diag.
    • 13
  7. zolco

    Za tepla,trhá vynecháva motor

    Nie,nedymý!
    • 12
  8. zolco

    Blika AIRBAG

    Ešte nie!
    • 13
  9. zolco

    Blika AIRBAG

    Zdravím!Včera mi začal blbnúť airbag.Raz bliká,a niekedy zas nie.Inač aký odpor sa dáva namiesto airbagu?
    • 13
  10. zolco

    Pretesnenie cerpadla Lucas EPIC

    No hej, a na večná veky amen!!!
    • 56
  11. zolco

    Pretesnenie cerpadla Lucas EPIC

    Znova som rozobral čerpadlo,podoťahoval som na max.šróby,je to lepšie ale ešte sa to prevlhčí,takže seru na to!Oproti tomu,že špricovala nafta všade,je to super výkon!
    • 56
  12. zolco

    Za tepla,trhá vynecháva motor

    Radšej zostanem pri tryskách:D
    • 12
  13. zolco

    Za tepla,trhá vynecháva motor

    Ok,ďakujem za radu,skontrolujem,a dám vedieť!
    • 12
  14. zolco

    Za tepla,trhá vynecháva motor

    Hej!Tryska to nemôže robyť?
    • 12
  15. zolco

    Za tepla,trhá vynecháva motor

    Nie,nič nedimý!
    • 12
  16. Zdravím! Dnes som sa prizeral na motor,pridával som mu ručne plyn,a z lav ruku som položil na ten čierný kryt sania,a pri 2000-2500 ot.vynecháva,trhá motor na zlomok sekundy.
    • 12
  17. zolco

    Budíky do 406

    Vie mi prosím niekto odfotiť to čidlo tlaku ktoré treba vymeniť alebo domontovať?Vopred ďakujem,za vašúu námahu!
    • 14
  18. zolco

    Pretesnenie cerpadla Lucas EPIC

    Comm,ozvi sa mi,prosím je to súrne!
    • 56
  19. zolco

    Budíky do 406

    To olejové čidlo ide na miesto klasického?
    • 14
  20. zolco

    ventilator kurenia nejde

    Môožu to byť aj kontakty v skrinke zapalovania,ale už sa to tu riešilo!Pohladaj!
    • 15
  21. zolco

    Pretesnenie cerpadla Lucas EPIC

    Zdravím ťa comm!Čerpadlo,ktoré som pretesnil,kvapká zo spodu,pri tom velkom tesnení.Nemáš nápad čo by som mal sním robiť aby to prestalo?V prvom rade ho musím dať znova dolu.Druhá vec,keď sa zohreje motor,zasekne sa plyn na čerpadle na 3000 ot.Raz stúpim na plyn,an vrátia sa naspeť.Za rýchlu pomoc,ti vopred ďakujem!Tečie niekde tu. [upravil dne 7/3/12 16:18 od zolco]
    • 56
  22. No neviem či sa stým budem zaoberať,ešte si to dám preísť hlavou!
    • 13
  23. zolco

    Budíky do 406

    Ok,nemá niekto rozobraté takéto bidíky sagem?Potreboval by som diasplay na počítadlo kilometrov.
    • 14
  24. zolco

    ako zmenit podsvietenie displeja

    Aké diódy sa tam dávajú?5mm alebo 3mm?aký odpor sa tam dáva?
    • 9
  25. zolco

    Budíky do 406

    Sú tam napichnute dve zástrčky na umelom držiaku?
    • 14
×
×
  • Vytvořit...