já myslim že je to podle toho na co trefíš, já koupil autí celkem zanedbaný dost na podvozek, takže mam skoro komplet novej podvozek, ale zase musim zatukat že s motorem zatim problemy nemam mam 1.6 a sem dost spokojenej v poměru obsah/výkon si myslim že je to dost živý auto na to že to obyč 1.6, ale pokud chceš opravdu zázrak tak si kup GTI-6, to je fakt hrozná raketa, ale jinak sem neslišel moc stížností na peugeotacký motory(kromě HDI tam odcházej naftový čerpadla) takže si myslim že už se pak můžeš rozhodovat jen podle výkonu nebo spotřeby, ahlavně si zjistit co majtel opravoval atd....at nenaraziš jako já:bojim:bacha