Přejít na obsah

kovi306

Uživatel
  • Počet příspěvků

    797
  • Registrace

Vše od uživatele kovi306

  1. to ti aj takhle fandí slečna?? to se máš
  2. kovi306

    Videa-performance,styling....

    doufám že to tu eště neni
  3. kovi306

    Videa-performance,styling....

    jj to je nádhera. hodně stylové i ty parkovačky v bočních blonkrech [upravil dne 9/1/10 kovi306]
  4. kovi306

    Videa-performance,styling....

    sice to už neni muj styl ale někomu se to třeba líbyt bude,na mě už moc přehnané některé kousky:bacha:cool: [upravil dne 8/1/10 kovi306]
  5. kovi306

    Videa-performance,styling....

    jinak je to podobný ale tyhle káry nikdy nebudou ohraný http://www.youtube.com/watch?v=rBiR4p39rfo&feature=related
  6. kovi306

    Videa-performance,styling....

    nojo to je ona..děkuji anthraX306 tuto 306 uplně žeru....přesně muj styl,decentní tuning nic přehnanýho, eště by se mi líbilo max. zahlazení...:roker:papa;)
  7. kovi306

    Videa-performance,styling....

    a jinak někde na youtube sem tenkrát našel video týhle ale už ho nemůžu najít je to fakt moc krásný auto MOOOOOOC:cool: [upravil dne 6/1/10 kovi306]
  8. kovi306

    Videa-performance,styling....

    tjn já myslim že celkově ta 6tková řada se povedla nejvíc jak 106(gti je pěkný),206, samozřejmě 306,406 hodně povedená modelová řada...nic přehnaného jen style :potlesk
  9. kovi306

    Videa-performance,styling....

    nejlepší by se mi páčilo, ta poslední stříbrná s tim motorem GTI-6 ale tak jak vypadala hned na začátku:D:D jinak fakt fajnová videa [upravil dne 6/1/10 kovi306]
  10. když si vzpomenu tak taky vyfotím:super
  11. já mam normálně mezeru jako každej, strčim tam prsty, ale jak říkám žádnýho extra bordelu nebo soli nevšimnul, a jako myslim že bych si všimnul kdybych tam měl býlý čáry, nebo nějakej fatk bordel, je fakt že mam motor špinavej ale to mam celej rok a pořád tak nějak stejně...... a žádný gumy na kapotě ani masce nemam:super
  12. kovi306

    Des lignes pures 306

    asi tak:super
  13. mam model 2000 a nezdá se mi že bych měl bordel v motoru, jen to samí co v létě, žádná voda,sůl nic tak nevim:papa
  14. kovi306

    Des lignes pures 306

    jj moc pěkná 306 takovou bych si taky přál...:myslim
  15. kovi306

    Stará 206 :-)

    já říkám: PARÁDA:super je to fakt povedený ale bacha abys to nepřehnal, eště možná něco by šlo ale myslim že pokud pojedeš pořád ve stejným tempu tak už toho bude moc a nemusí to bejt pěkný
  16. kovi306

    chip tuning 407 SW

    hosi na tomhle nemuzete setrit, nekde je tu odkaz na abctuning nebo tak nejak sou to hrozny kkti a uplne podvadi lidi, zeptejte se lidi tady ty to tom vi vic pekne komentare k abctuning;) zkuste si najit stranky podivat se na jejich keci....:bacha
  17. kovi306

    Novej naraznik+mřížka na xs

    jak vydíš tak voighta ma z nejnoějšího modelu (s kulatýma mlhovkama) ty chceeš jen z 1. faceliftu a s kulatýma je z 2.
  18. kovi306

    P-106! :)

    :D zajmavé fotečky, ta poslední je nasvícená xenonama z jinýho auta? :D:D:D
  19. toto téma opravdu nechápu, nemělo to bejt v jiné sekci a komerční inzerce?
  20. kovi306

    406 coupé by tom406

    asi tak:myslim mít ty finance tak sem štastnej:papa:super
  21. nj skoda ji ale mam jí na plakatu na zdi takže :papa
  22. kovi306

    406 coupé by tom406

    njn modrá je dobrá já též modrou ale jiný odstít, myslim že ten samí co máš na 406coupe:cool:
  23. ale v tomto tématu se nejedná o žádný tuning ani tuzing, jde jen o to aby byl předek a zadek ve stejné výšce, respektive stejná mezera mezi blatníkem a kolem(chce to číst hlavně první příspěvěk) ale jak psal wooody je to hrozná prasárná a též nebezpečné
    • 32
  24. kovi306

    spolehlivost motorizace 306

    jo a jak píšeš ta 1.6 72KW je pouze od roku 2001 a hodně těžko se shání takže stim asi moc lidí nemá zkušenosti...klasická 1.6 má 65KW:papa
    • 28
  25. kovi306

    spolehlivost motorizace 306

    já myslim že je to podle toho na co trefíš, já koupil autí celkem zanedbaný dost na podvozek, takže mam skoro komplet novej podvozek, ale zase musim zatukat že s motorem zatim problemy nemam mam 1.6 a sem dost spokojenej v poměru obsah/výkon si myslim že je to dost živý auto na to že to obyč 1.6, ale pokud chceš opravdu zázrak tak si kup GTI-6, to je fakt hrozná raketa, ale jinak sem neslišel moc stížností na peugeotacký motory(kromě HDI tam odcházej naftový čerpadla) takže si myslim že už se pak můžeš rozhodovat jen podle výkonu nebo spotřeby, ahlavně si zjistit co majtel opravoval atd....at nenaraziš jako já:bojim:bacha
    • 28
×
×
  • Vytvořit...