Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Jeny

    1.3 rallye-převodovka

    Tak rallye by to úplně původně mohlo být, ale co tam je origo a co není je docela problém. Jinak sání z 1.3 na 1.4 je docela častej úkaz v zahraničí
  2. Jeny

    1.3 rallye-převodovka

    už by jsi se mohl přihlásit na servisebox...
  3. Jeny

    aktuálně o všem

    tuším, že to jsou nějaký speedline
  4. Jeny

    pružiny???

    Nějakých -30mm by sériový tlumiče mohly vydržet. Víc jak -30, jak píše Fr3sh, bude chtít jiný tlumiče
    • 9
  5. Jeny

    pružiny???

    Fr3sh: když bych zabíhal do detailů, tak bych napsal tlačná šroubová pružina:D
    • 9
  6. Jeny

    pružiny???

    tak torzní tyč je určitej druh pružiny. Když by na zadku nic nepružilo, tak by tam ty tlumiče neměly co tlumit...
    • 9
  7. Jeny

    pružiny???

    vzadu máš torzku jinak se prodávají pružiny na 106ku jenom po dvou
    • 9
  8. Jeny

    Díl z Ta naše povaha česká

    kdyžtak tady je ještě článek k tomu:aut
  9. Jeny

    aktuálně o všem

    A já ty pružiny mám ve sledování a říkal jsem si, jakej prevít na ně přihazuje:D No nevadí, počkám si na další
  10. Jeny

    pekny kusok

    motor je XU, ne? A ty se dávaly do gti. Ale kastle a interiér nemá s gti nic společnýho
  11. Jeny

    aktuálně o všem

    $ Torrez $ : není vůbec pravda, že na 15 to dostaneš níž, 45 r 15 má skoro stejnej průměr kola jako 40 r 16 [upravil dne 3/1/10 Jeny]
  12. Jeny

    aktuálně o všem

    na garrosovi mi to dobýjelo míň, než si to bralo a bylo to kabelama
  13. taky používám haynes manual na saxo, někde na uložto by určitě mělo být;)
  14. Jeny

    Mi16 vs s16

    pokud by byly dvě stejný auta, ve stejným stavu a stejný převody, tak bych to tipnul na mi16
  15. Jeny

    převodovka v pr......

    být tebou tak bych nedělal zbytečný pokusy a koupil radši tu 1.4 Ale je to na tobě....
    • 65
  16. Jeny

    106 dv. kam reproduktory vzadu

    jak u garrose tak u xsi mám vzadu 100 a ve předu 130 mm repráky
    • 32
  17. ta poslední S1 je hroznej bastl, to by mě opravdu bavilo vylejzat z auta po čtyřech:roll ale ten motor bych si taky nechal líbit:D
  18. Rozhodně se na to podívejte, stojí to za to http://www.ceskatelevize.cz/program/10209996728-30.12.2009-20:00-2-ta-nase-povaha-ceska.html?zanrf=all&puvodf=all&backaddr=search&advanced=1&andf=povaha+%E8esk%E1&polef=nazvy&obdobif=aktualni&online=1
    • 54
  19. Jeny

    převodovka v pr......

    hoď tam z 1.4ky
    • 65
  20. Jeny

    Technická data modelů peugeot

    hodí děkuju
  21. Jeny

    váha vzduchu-jak vypadá

    • 13
  22. P-106!: Tady je ještě jedna fotka tvýho auta, tehdy (už je to určitě nějakej ten rok) jsem jí našel v inzerci a hrozně se mi líbila;) [upravil dne 29/12/09 Jeny]
  23. 309GT: už mám u Aleška domluvený gumy 185/55. A v létě se chystám koupit nějaký 15ky nebo ouragany:myslim:D
  24. Tak xsi rozchozeno, akorát foceno před zazimováním. Plány na jaro: 1, snížit 2, dozadu jiný gumy, tady jsou ještě 185/65 r14 3, nalakovat kola nejspíš na bílou + kupa dalších:) Jinak se omlouvám, že jsem neumyl před focením ten práh
  25. Jeny

    převodovka v pr......

    to se to začíná srát docela brzo po koupi:(
    • 65
×
×
  • Vytvořit...