Rozhodně se na to podívejte, stojí to za to
http://www.ceskatelevize.cz/program/10209996728-30.12.2009-20:00-2-ta-nase-povaha-ceska.html?zanrf=all&puvodf=all&backaddr=search&advanced=1&andf=povaha+%E8esk%E1&polef=nazvy&obdobif=aktualni&online=1
P-106!: Tady je ještě jedna fotka tvýho auta, tehdy (už je to určitě nějakej ten rok) jsem jí našel v inzerci a hrozně se mi líbila;)
[upravil dne 29/12/09 Jeny]
Tak xsi rozchozeno, akorát foceno před zazimováním.
Plány na jaro: 1, snížit
2, dozadu jiný gumy, tady jsou ještě 185/65 r14
3, nalakovat kola nejspíš na bílou
+ kupa dalších:)
Jinak se omlouvám, že jsem neumyl před focením ten práh