Qcko: buď rád, že je auto v dnešní době spotřební zboží, jinak by jsi totiž taky nemusel mít práci. (Ale hlavně že by bylo doma auto, který tě přežije...)
tak jsem měl pravdu:D:P
každopádně, jestli věděl, že má olej nad minimem a nechal to být, tak si to auto nezasloužil...
[upravil dne 23/9/11 20:59 od Jeny]
ten cooler ochladí leda velký ho*no, akorát si tam přidal další odpor. Takhle to bohužel dopadá, když někdo chce mermomocí \"vylepšovat\" a nepřečetl si o tom vůbec nic
zadek by mohl být o malinko výš. Chválim stickerku pedobeara:D
edit: tak teď jsem si všiml díky wincovi tich uřezaných pružin. Tak to palec dolů.
[upravil dne 4/9/11 22:39 od Jeny]