Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Jeny

    peugeot 206 převodovka

    Tom_206: sportovním sáním se to mnohdy rozes*re, že to jede hůř než série lukashumes: závodní převodovku třeba seženeš od hewlandu, ale bude tě stát víc než celý auto... takže jestli ti to auto přijde slabý, tak to rovnou prodej a kup něco jinýho... [upravil dne 28/3/12 22:44 od Jeny]
    • 20
  2. Jeny

    peugeot 206 převodovka

    co si máme představit pod pojmem sportovní převodovka?
    • 20
  3. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    hmm, capri-sonne:D pěkný to máš
  4. Jeny

    Peugeot 309 +17-tky challenger

    nelíbí se mi to, kola jak na trakař, gumy stretch, podvozek co nejníž...všechno nefunkční a ještě na to dát peugeot talbot barvy:roll
    • 60
  5. Jeny

    Lidskej vkus

    mně se ten interier líbí, hlavně jak jsou vymyšlený ty opěrky a ta barevná kombinace a je mi úplně jedno jestli to je pug nebo ne:)
  6. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    copa světla, ale celkově ten interiér je fakt hrozná prasárna
  7. Jeny

    Dotaz na vysokoškoláky..

    to že má člověk titul, ještě neznamená, že nakonec nebude v tescu na pokladně k dotazu: jelikož se ty scia dají dělat na neomezený počet pokusů, tak nezbývá než zkoušet, zkoušet a zase zkoušet ps: ještě, že jsem na fakultě, kde se na takový blbosti nehraje:D
    • 16
  8. Jeny

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    jenomže ta folie je to samý jako když si necháš jenom zreznout kapotu a budeš si hrát na to, jak je to auto hroznej rat... Prostě když už chci jet v nějakým stylu, tak to dělam pořádně a ne jenom jako pózu:)
  9. Jeny

    106 1.4 xsi - r.v.2001

    zadní podběhy, potom v motorovým prostoru, tam kde je připíchlej mínus pól od baterky, odtoky na podlaze za předníma podběhama, boční uchycení předního nárazníku a v interiéru prahy pod kobercem
    • 36
  10. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    go. play: taky si myslim, že mělo
  11. Jeny

    prepis auta

    jimmy: a co to je za auto?
  12. Jeny

    Brzdový válec

    přesně tak se to taky dělá u 106ky:)
  13. Jeny

    Šedá myška by Kamik

    slušná \"silnice\":D
  14. Jeny

    Lidskej vkus

    asi dva roky jsme s nim jezdili ve 2 přes 100 km, oba máme přes 190 cm a problém s místem jsme nikdy neměli... takže je chyba asi ve tvým přijímači;)
  15. Jeny

    Spotřeba

    mně to je jedno, vždycky tankuju za 600:D
  16. Jeny

    16" alu kola

    přes databázi z dopravního úřadu;)
  17. Jeny

    Bentley Fabia GT

    no jo auto.cz:) články občas vtipný, zato diskuze je samá perla vždycky. Miluju to jejich čachrování se statistikama prodaných aut:D
  18. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    gombi: já myslel, že se nebudeš hned urážet:)
  19. Jeny

    Pasuje 1,4i do 1,1?

    já tedy nevim, ale na garrosovi (1.4 spi) byl už kód vyraženej. Ale zase na 205ky se dávaly opravdu štítky
  20. Jeny

    106 Rallye

    to bych se kopnul do hlavy, nedávno na prodej rallye s blbýma papírama a teď xsi s papírama rallye... že já vocas tu rallye nevzal:roll
  21. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    gombi: no jelikož jsi musel tu jednu zadní stranu kitovat a lakovat, tak předpokládam, že na tom budou ty auta hodně podobně. A moje aspoň nemá uřízlý přední pružiny:P:D Ledaže by tu cenu navýšil ten stickerbombing a ty puklice...
  22. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    tak jsem si myslel, že xsi už se dává jenom za flašku a on je za to někdo ochotnej i zaplatit:D viz:
  23. Jeny

    106 Rallye

    xsi tuto umí, ale proč ho proboha točíš 7.5 tisíce? Když to má maximum tušim lehce za 6 tisícema
  24. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    hele odmontuješ kapsu a držadlo, mělo by to být na torxech, pokud se v tom před tim nikdo nevrtal a potom už ten tapec normálně sundáš, respektive vycvakáš z takových tich čudlíků
  25. Jeny

    Kozene/polokozene sedacky

    205 má jinší, zrovna bych řekl, že na tich sedačkách je hodně znát generační posun.
×
×
  • Vytvořit...