to že má člověk titul, ještě neznamená, že nakonec nebude v tescu na pokladně
k dotazu: jelikož se ty scia dají dělat na neomezený počet pokusů, tak nezbývá než zkoušet, zkoušet a zase zkoušet
ps: ještě, že jsem na fakultě, kde se na takový blbosti nehraje:D