Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. a ještě jste zapomněli, že tak půlka lidí, co jí má, vůbec netuší, co má doma a klidně to nechá slisovat
    • 21
  2. jimmy: jaký nový auto? Pomalu taky začínám hledat nástupce Jinak lakování červený bude pěkně ošemetný, když se červená pěkně vyšísuje na slunci
  3. Jeny

    Fake NOS

    • 15
  4. Jeny

    Lidskej vkus

    koblih69: jsem rád, že je tu někdo taky \"ujetej\" do sevenů a jeho replik. Máš pravdu, kaipan 57 je fajn, ostatní verze jsou něco nehoráznýho:roll
  5. Jeny

    Lidskej vkus

    seven:super
  6. Jeny

    žebříček kvality značek 2010

    Qcko: buď rád, že je auto v dnešní době spotřební zboží, jinak by jsi totiž taky nemusel mít práci. (Ale hlavně že by bylo doma auto, který tě přežije...)
    • 37
  7. Jeny

    Na co dávat pozor?

    tak jsem měl pravdu:D:P každopádně, jestli věděl, že má olej nad minimem a nechal to být, tak si to auto nezasloužil... [upravil dne 23/9/11 20:59 od Jeny]
    • 16
  8. Jeny

    Na co dávat pozor?

    včera mi zrovna přišla složenka na pojistku, 1872 kč/rok:) u generali
    • 16
  9. Jeny

    svody a sání

    ten cooler ochladí leda velký ho*no, akorát si tam přidal další odpor. Takhle to bohužel dopadá, když někdo chce mermomocí \"vylepšovat\" a nepřečetl si o tom vůbec nic
    • 31
  10. Jeny

    lokiho 106 rally(čko)

    když jí dáš do originálního vzhledu tak bude pěkná, zatim vypadá dost zbídačená. A ty zakitovaný kapoty úplně nesnášim...
    • 54
  11. Jeny

    Pneumatiky

    okruh je ještě celkem hodnej na auto, ale co potom sprinty a pokud možno se studeným motorem:D
    • 47
  12. Jeny

    Pneumatiky

    kujon a sliky?
    • 47
  13. Jeny

    Na co dávat pozor?

    a nemá clio 16v ukazatele tlaku, teploty a hladiny oleje?
    • 16
  14. Jeny

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    hele jestli nebudeš rozebírat motor a celej ho nenecháš vyvážit, tak ten setrvák nech tak, jak je:)
  15. hrozně se mi líbí tvoje práce, mozaika je fajn, akorát mi tedy výběr barev přijde jako z dob minulých... I když každej má jinej vkus
  16. Jeny

    nová škoda

    a mně se to líbí, mam rád hranatější tvary.
    • 17
  17. a je to čerapdlo opravdu pro xsi? Nejsem si jistej, ale od normálních 1,4 se lišilo myslím tlakem hele předstih máš v pořádku?
    • 15
  18. Jeny

    Lidskej nevkus

    trabant se mi líbí, je takovej \"funky\":)
  19. Jeny

    Čira oprika

    není
  20. Jeny

    EL. schemata Peugeot 106

    neutral: příprava na mlhovky
    • 14
  21. Jeny

    svody a sání

    hlavně tady všichni píšete svody, ale ani jeden z vás neřeší jestli 4-2-1 nebo 4-1:myslim:blablabla
    • 31
  22. jadek: říkáš, že jako wintercar škodovka stačí, jo?
  23. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    dneska jsem odvezl zbytky garrose na šrotišťě
  24. Jeny

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    zadek by mohl být o malinko výš. Chválim stickerku pedobeara:D edit: tak teď jsem si všiml díky wincovi tich uřezaných pružin. Tak to palec dolů. [upravil dne 4/9/11 22:39 od Jeny]
  25. Jeny

    Rezonátor do 106 1.1 a 1.4

    místo katu to nedávej, bylo by to horší než lepší
×
×
  • Vytvořit...