Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. na střechu do rakve
    • 37
  2. Haryk

    Co vy na to?

    třeba tady http://www.fapoff.cz/ najdeš i levnější
    • 71
  3. chleba levnější nebude a pívo už vůbec ne, výhra-prohra všechno jedno
  4. http://www.skylink.cz/web/structure/6.html?do[loadData]=1&itemKey=cz_156 Česko-slovenská satelitní platforma Skylink dosud poskytovala všechny služby spojené s příjmem satelitní televize bezplatně. zavádíme s účinností od 1. 9. 2012 jednotný Servisní poplatek.
    • 59
  5. hlídám vnoučata 3x
    • 16
  6. zemětřesení je prd proti tomu co přijde třeba zítra http://www.novinky.cz/veda-skoly/269126-supervulkany-mohou-znicit-civilizaci-a-probouzeji-se-casteji-nez-se-soudilo.html
    • 16
  7. pro mě TEN autobus
    • 31
  8. a co nějaký generátor, určitě bude mít menší spotřebu než dvoulitr a o moc větší rámus dělat nebude
    • 37
  9. Haryk

    Kdo půjčí příčníky??

    půjčím
    • 15
  10. Haryk

    Noční hlídání

    teď sem přišel s hospody, točíme Bernarda, a jdu spinkant, ráno makám na fréze , dělám novou jednou dám foto
  11. Haryk

    Čím leštit stříbro??

    namočit do kofoly, vyčistí i peníze, numizmatici ji používají na prachy, kovové
    • 25
  12. Haryk

    Striebroooo!!!

    gratuluji slovákům ke stříbru a našim k bronzu
  13. Haryk

    Striebroooo!!!

    to samé hládám a nic 5:2 a teď se rozjedete
  14. Haryk

    Striebroooo!!!

  15. Haryk

    Striebroooo!!!

    :(
  16. Haryk

    Striebroooo!!!

    a do prd....
  17. Haryk

    Striebroooo!!!

    vzdávate to hodně brzo
  18. Haryk

    Striebroooo!!!

    slováci do tohoooooooo
  19. Haryk

    Striebroooo!!!

    máme aspoň bronz , slovačiska musíte to vyhrát, držím palce
  20. Haryk

    Striebroooo!!!

    no jo no, přeju Vám to bratři,ale nasra.. ste ma a s rusákama ať Vám vyjde
  21. Haryk

    Striebroooo!!!

    jdu na kafe do koupelny a retko, jsem nervosní jak pes, ještě že mám v koupelně telku [upravil dne 19/5/12 19:40 od Haryk]
  22. Haryk

    Striebroooo!!!

    taky jen sem přišel z hospody tak lsem musel se psem a ten blbec stejně nes...l jo za pět minut sme ve finále
  23. Haryk

    Striebroooo!!!

    ve FINÁLE budou Češi!!!!!!! :papa:papa (nebo súsedi bratř slováci )
  24. Haryk

    Striebroooo!!!

    a je to- Čéééééééésko v Sloooovensko
×
×
  • Vytvořit...