Jirkovi blahopřeju, škoda, že sme se v těch svitavách nesešli, když sme se minuli jinak k již proběhlým výpočtům nafty a všehocosi, takže za mě lidi říkám jednoznačně benzin s tím, že pokud jezdím více, či méně, vezmu 5000 a koupím si udělátko na etanol 25.50 je solidní cena za litr paliva, nemyslíte? mimojiné do staré 106 1.1l to tankuju i bez udělátka a jezdím na to bez problémů už půl roku a to prosím, skoro na čistej líh, ředím velice málo naturalem, jediný problém je, že studené hůře chytá, v zimě nenastartujete nejspíš vůbec (bez toho udělátka, který upravuje čas vstřikování paliva ) jinak samosebou se s udělátkem dá tankovat i natural - má to přepínátko, ale moc důvodů jezdit na natural není, s etanolem to lépe táhne od spoda, etanol má vyšší oktanové číslo, tuším 108 Udělátko na etanol bude první věc co koupím do 306 až to poskládám do kupy