nepleteš mám ale taky mi to svítilo strašně nahoru tak jsem upravil ty motorky tak že jsem je celé potáhl dozadu tím se to sklopilo a svítí to níž... ale pořád mi vadí že tam není ještě manuální doštelování.. ale nikoho neoslňuju tak to už neřeším.. (a přes tu čočku to svítí lépe jak origo) hlavně teď s xenonama.. ale ty mlhovky tam jsou úplně zbytečné.. jak je rozsvítím tak ani nevím že to svítí.. SONAR už NIKDY!