Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. wojtěch

    Osvětlení kufru

    dej tam klidně 5 m.. :-D já mam origo světlo + led a není problém, led má malý odběr..
    • 8
  2. CAN-VAN máš a ano můžeš to připojit přímo.. [upravil dne 14/9/11 21:54 od wojtěch]
    • 32
  3. wojtěch

    kluc s dialkovym ovladanim

    a nedá se ta gumička koupit v peugeotu?? nevím jaky klíč má 106.. ale na 306 se dá koupit ta krytka zvlášť
    • 15
  4. wojtěch

    306 Black Widow /// prodáno =(

    za 3 (taky nad tím přemýšlím dát origo zpět na 307 a dodělat čočku nebo bixenon)
  5. wojtěch

    virtual tuning

  6. koupil bych nějakou obyčejnou dečku a dal ji tam a zapojil místo té původní.... a víte 100% že to je tou dečkou?? v jednom sedadle jsou myslím 3 dečky zapojené v serii takže možná bude vadná jenom jedna..
    • 9
  7. já to hledal podle svého a já mam kůži.. a to tvoje je \"stejné\" taky tam nikde není zvlášť ta deka..
    • 9
  8. nějak nemůžu v service boxu najít přímo jenom dečku asi je to komplet s potahem.. zkus dát VIN
    • 9
  9. wojtěch

    Typy tažných ok

    Na moji 307 podle vin je toto oko.. 674412 332,10CZK
    • 9
  10. wojtěch

    Typy tažných ok

    jestli opravdu stojí tak málo tak pro něj v pondělí jdu...
    • 9
  11. wojtěch

    Typy tažných ok

    406 nový model má myslím stejné.. jinak taky jsem ho neměl tak jsem si ho vyrobil.. má to normální závit myslím 12 nebo 14ka šroub..
    • 9
  12. namontovanou asi měsíc a doma mi už leží asi půl roku...
  13. wojtěch

    aukro

    mi to hází že končící aukce v tomto období budou prodlouženy o 24 HODIN
    • 29
  14. wojtěch

    aukro

    mi už jde.. oprava.. nejde mi najet na konkrétní věc.. a některé věci tam nejsou.. [upravil dne 8/9/11 14:55 od wojtěch]
    • 29
  15. :fnuk:fnuk:fnuk:fnuk
    • 60
  16. wojtěch

    Olej 307 Hdi

    tady máš vypsané kde jsou asi nejlevnější
  17. píšou že by to mělo být ještě lepší jak normální ventilek. dostaneš k tomu jednu redukci kterou našroubuješ na to kolo.. mám je objednané tak jsem na to zvědav..
  18. wojtěch

    benzínová sekačka

    a co křovinořez?? seču většinou s ním jde to rychle a když se s tím člověk naučí tak to poseče i pěkně..
    • 28
  19. wojtěch

    senzoru tlaku 407 SW

    mám 4 senzory na prodej.. pokud máš zájem pisni sz
    • 57
  20. krásné auto ta SPZ zůstane dole?? vypadá tam dobře..
  21. Alu dostanou skryté ventilky snad budou pasovat..
  22. wojtěch

    zapsani kol do TP

    nevíte jestli se dá certifikát sehnat na origo Peugeot kola Lincabur???
  23. wojtěch

    jak sundat čidla tlaku vzduchu

    ok dík za radu zkusím.. senzory mám dole tak kdyby měl někdo zájem tak jsou na prodej..
    • 30
  24. wojtěch

    jak sundat čidla tlaku vzduchu

    přesně tak matka tam není.. takže ventil je na jedno použití (asi) sundám senzory a ventily nechám vyndat v pneu servisu..
    • 30
  25. wojtěch

    jak sundat čidla tlaku vzduchu

    tak z druhé strany nic není je tam pouze ten šroubek co je vidět na fotce(a jde směrem do ventilku) když pohybu s čidlem hne se i ventilek.
    • 30
×
×
  • Vytvořit...