koupil bych nějakou obyčejnou dečku a dal ji tam a zapojil místo té původní.... a víte 100% že to je tou dečkou?? v jednom sedadle jsou myslím 3 dečky zapojené v serii takže možná bude vadná jenom jedna..
píšou že by to mělo být ještě lepší jak normální ventilek. dostaneš k tomu jednu redukci kterou našroubuješ na to kolo.. mám je objednané tak jsem na to zvědav..