tak dneska poslány krytky z volantu na pochromování do 14 dnů by mněli být zpět pak půjde volant konečně do auta.
zase jezdím s angel eye světlama jsem je musel rozlepit opravit a poskládat... už svítí jak mají..
a rozlepil jsem jedno valeo světlo a koupil D2S bixenon čočky ať si máme s čim hrát..... :-D :-D
rozdíl mezi čočkou z angel eye a bixenon...