Kostry u světel jsme zkoušeli přikostřit nepomohlo. když jsme přes dia vypli přední mlhovky a zapne se pouze zadní, ostřikovače neblbnou. (levá strana jsou nové kostry... (přes dia jsem nenašel možnost vyzkoušet zapnout přední mlhovky jsou tam světla všechny krom předních mlhovek). ostřikovač zadní nejde aktivovat ani přes dia.