Nemáte někdo zkušenosti s IP kamerou? pořídil jsem zatím jednu domů časem chci dokoupit další.. je i na WIFI, doma vše funguje když je na WIFI ale chci ji dostat i na \"NET\" ať se na ní můžu odkudkoliv připojit, jestli jsem dobře zjišťoval tak to jde přes FTP server, nemáte někdo návod kde ho vytvořit?, nebo jiné rady?
[upravil dne 27/1/14 15:09 od wojtěch]