mám doma tablet Ainol novo 7 mars, už jednou se stalo když se delší dobu nepoužíval že nenaskočil stačila nahrát nová ROM a zase šel. teď opět nenaskočil, ale nyní nejde ROM nahrát v půlce nahrávání to spadne.. nahrávám to z karty (zkoušel jsem 2) ani z jedné nejde..
není ještě jiný způsob jak do něj ROM nahrát ??
ROM nahrávám odtud http://www.ainol-novo.cz/podpora-ainol/80-faqs/102-ainol-novo7-mars-manual-a-firmware