přečti si pár příspěvku výš
jj ty mlhovky, to si asi nekdo nechal dodelat ale co je na tom jeste zajimave je to ze sme tam zkouseli davat origo masku a proste tam nesedela.Nechapu co je to zac. Jestli je to upravovane kvuli te masce. Jinak ta maska je od Abbes design a nechapu tu cenovku http://tuning.autodoplnky.cz/spoilery-abbes/predni-sportovni-maska-...
jinak je to příslušenství k 307 ale u nás neseženeš... v maďarsku se to prodává http://fredibeni.hu/webshop/